Czy to Twoja firma?

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze praca

Zielona Góra

W sercu Zielonej Góry, tam gdzie prawo spotyka się z codziennymi sprawami obywateli, znajduje się nasza Prokuratura Okręgowa. Jesteśmy dumną częścią wymiaru sprawiedliwości, zobowiązaną do rzetelnego prowadzenia postępowań w sprawach karnych oraz stanowczego reprezentowania oskarżenia publicznego przed sądami. Nasza historia, choć nieopowiedziana w pełnych detalach, zyskała nowy rozdział w kwietniu 2021 roku, kiedy to dołączyliśmy do platformy internetowej www.gov.pl, co ułatwiło dostęp do naszych usług dla wszystkich obywateli.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Rozumiemy, że za każdą sprawą stoją ludzie i ich historie, dlatego w wyjątkowych sytuacjach zapewniamy możliwość bezpośredniej rozmowy z prokuratorem. Wszystkie postępowania dokumentujemy z najwyższą starannością, aby zapewnić przejrzystość i odpowiedzialność na każdym etapie procesu.

Chociaż nie możemy podzielić się z Państwem wszystkimi detalami naszej działalności, to nasze zaangażowanie w sprawiedliwość i praworządność jest niezachwiane. Jesteśmy tutaj, aby służyć społeczności Zielonej Góry i zapewniać, że każdy głos zostanie wysłuchany, a sprawiedliwość zostanie wymierzona z należytą starannością. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy tworzyć bezpieczniejsze jutro dla nas wszystkich.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Zielona Góra
  3. Wadowice
  4. Wrocław
  5. Gniezno
  6. Jelenia Góra
  7. Piła
  8. Szczecin
  9. Leszno
  10. Nowa Sól

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze - oferty archiwalne

  • Gospodarz ośrodka kempingowego

    • Skąpe
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze w Niesulicach, zlokalizowany na działce nr 145/3 w m. Niesulice, gm. Skąpe, powiat świebodziński. Ośrodek położony na działce o pow.1 ha, na gruncie leśnym, całkowicie ogrodzony, na którym posadowionych jest osiem domków kempingowych, murowanych z przeznaczeniem na pobyt czterech osób każdy, wyposażonych w pełny węzeł sanitarny i aneks kuchenny, budynek świetlicy z zapleczem sanitarno – kuchennym, altana grillowa, domek recepcja i domek gospodarczy. Ośrodek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Sezon wypoczynkowy przewiduje sią od czerwca do końca września.
      Osoba będzie realizować czynności tzw.: gospodarza - wynikające zarówno z bieżącego funkcjonowania Ośrodka jak i z obsługi osób korzystających z Ośrodka tzw. wczasowiczów. Do podstawowych czynności gospodarza należy między innymi utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym Ośrodka i w obiektach na nim posadowionych, wykonywanie bieżących napraw i konserwacji wyposażenia Ośrodka oraz całodobowy dozór Ośrodka. Gospodarz współpracuje z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji usług: odbioru i wywozu odpadów oraz prania.

      Zakres obowiązków

      Do podstawowych czynności gospodarza należy:

      • zakwaterowanie i wykwaterowanie wczasowiczów ( przekazanie i odbiór domku wczasowiczom, zameldowanie ich, opłata klimatyczna),
      • posprzątanie terenu zewnętrznego ośrodka ( koszwnie trawy, grabienie liści, czyszczenie dachów, zamiatanie ciagów komunikacyjnych,
      • kompleksowe sprzatanie 8 domków i budynku świetlicy),
      • prace konserwtoskie np.: wymiana żarowek, uszczelek , cieknącego kranu, przepchanie tolaety,
      • wydanie środkw czystości itp.

      Wymagania

      Od kandydata wymaga się umiejętności:

      • organizacji pracy własnej,
      • samodzielności,
      • uczciwości,
      • rzetelności.

      Ze względu na specyfikę (kontakt z ludźmi) kandydat powinien posiadać takie cechy jak:

      • bezkonfliktowość,
      • komunikatywność.

      Mile widziane predyspozycje tzw. „złotej rączki”.

      Oferujemy

      Praca w sezonie letnim. Istnieje możliwość zakwaterowania zleceniobiorcy.

      Przewidywane wynagrodzenie brutto 2 000,00 zł za miesiąc, dopuszcza się możliowść negocjacji.

      Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem
      68-329-18-60 lub 510-245-458 od poniedziałku do piątku, w godzinach
      od 8:00 do 15:00 .

Pracodawcy w Zielonej Górze