Geo-Com

Czy to Twoja firma?

Geo-Com praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem branży serwisu komputerowego w sercu Polski, w Warszawie. Nasza firma Geo-Com A. Kossakowski rozpoczęła swoją przygodę z technologią w 1996 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Jesteśmy znani z tego, że stawiamy na jakość i innowacyjność, co potwierdza nasz Certyfikat ISO 9001:2000.

Nasza oferta to nie tylko usługi geodezyjne, ale również kompleksowa obsługa informatyczna, sprzedaż sprzętu IT oraz oprogramowania. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby nasza praca była synonimem niezawodności i precyzji, dlatego inwestujemy w najwyższej klasy sprzęt pomiarowy oraz zaawansowane środki transportu. To właśnie te elementy wyróżniają nas na tle konkurencji i pozwalają nam utrzymać pozycję lidera na rynku mazowieckim.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klientów, które osiągamy dzięki profesjonalnej obsłudze i wsparciu technicznemu na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że świat IT to nie tylko sprzęt i oprogramowanie, ale przede wszystkim ludzie i ich potrzeby. Dlatego też nasz zespół to grupa specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania, oferując doraźną pomoc informatyczną i dbając o ochronę danych naszych Klientów.

W Geo-Com A. Kossakowski jesteśmy przekonani, że sukces firmy buduje się każdego dnia przez ciężką pracę, zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej!

Geo-Com najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Geo-Com

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Geo-Com

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Geo-Com

Siedziba główna

Praca Geo-Com - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta firma IT

    Geo-Com
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Poszukujemy członka nowego zespołu, który wesprze nasze działania w obszarze obsługi klienta.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta
      • Przygotowanie oferty
      • Konfiguracja urządzeń
      • Obsługa programu handlowego

      Wymagania

      Jeżeli interesujesz się sprzętem IT, od lat śledzisz nowości, to Ciebie szukamy.

      Oferujemy

      • Praca przy sprzęcie IT
      • duża pula klientów
      • praca w młodym zespole
      • stałe godziny pracy

Pracodawcy w Warszawie