Trendy House Tomasz Wycech

Czy to Twoja firma?

Metrohouse praca

Warszawa

Metrohouse

Trendy House Tomasz Wycech najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy Trendy House Tomasz Wycech

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trendy House Tomasz Wycech

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Trendy House Tomasz Wycech

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Jelenia Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Trendy House Tomasz Wycech - oferty archiwalne

  • Agent / Doradca ds. nieruchomości

    Metrohouse
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • obsługa procesu sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości
      • pozyskiwanie nowych klientów
      • prezentacja nieruchomości
      • sporządzanie ofert nieruchomości przygotowanych do sprzedaży i wynajmu
      • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

      Wymagania

      Idealny kandydat to osoba:

      • komunikatywna
      • systematyczna w pracy i planowaniu zadań
      • o wysokiej motywacji do pracy i realizacji celów
      • potrafiąca zbudować oraz utrzymać relacje z klientem
      • o wysokiej kulturze osobistej

      Oferujemy

      • wynagrodzenie prowizyjne proporcjonalne do zaangażowania bez górnej granicy zarobków
      • partnerską współpracę i świetną atmosferę pracy w komfortowych warunkach
      • profesjonalne i praktyczne szkolenia
      • wsparcie oraz pomoc szefa na każdym etapie obsługi Klienta
      • system CRM z największą bazą klientów w Polsce
      • dodatkowe wynagrodzenie dzięki współpracy z ekspertami kredytowymi Credipass
      • realne możliwości awansu

      Doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości jest atutem ale nie jest wymagane.
      Dokonaj przełomowego kroku na swojej ścieżce kariery zawodowej, dołącz do Nas i osiągnij sukces !

      Z góry dziękujemy za nadesłane aplikacje ze zdjęciem.

Pracodawcy w Warszawie