Czy to Twoja firma?

GRUPA24 PIOTROWSCY sp. z o.o. praca

Zielona Góra

Jesteśmy Grupa24, zielonogórskie przedsiębiorstwo, które z pasją dba o bezpieczeństwo i czystość Twojego środowiska. Nasza działalność koncentruje się na ochronie osób i mienia, co obejmuje zarówno sprzątanie pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, jak i terenów zewnętrznych, a także monitorowanie sygnałów i stały nadzór sygnałów CCTV. Z dumą podkreślamy, że nasza praca to nie tylko usługi, ale przede wszystkim misja zapewnienia spokoju i porządku.

Nasze usługi są wyjątkowe dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy obiekt jest inny i wymaga osobnego spojrzenia, dlatego zawsze dopasowujemy zakres naszych działań do specyficznych potrzeb i charakteru miejsca, które mamy chronić. To elastyczność, która wyróżnia nas na rynku i pozwala na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami.

Innowacyjność jest dla nas równie ważna, co tradycyjne metody pracy. Wprowadziliśmy system kontroli czasu pracy naszych pracowników ochrony oraz przycisk napadowy, który łączy się z patrolem interwencyjnym, zapewniając szybką i skuteczną reakcję w każdej sytuacji. Dbamy o to, by nasi pracownicy byli wyposażeni zgodnie z najwyższymi standardami, co potwierdza zgodność z ustawą o ochronie osób i mienia z 1997 roku.

Nasza oferta obejmuje również utrzymanie terenów zielonych, co pozwala nam dbać o estetykę i funkcjonalność przestrzeni, które chronimy. Wszystko to wykonujemy z myślą o zapewnieniu naszym klientom kompleksowej obsługi i spokoju ducha.

W Grupa24 wierzymy, że zaufanie buduje się działaniem. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie, a nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się spokojem i porządkiem, jaki zapewniamy.

GRUPA24 PIOTROWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GRUPA24 PIOTROWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA24 PIOTROWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GRUPA24 PIOTROWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GRUPA24 PIOTROWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ssprzątaczka

    GRUPA24 PIOTROWSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Świebodzin
    • część etatu

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Dbanie o czystość, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 750 PLN
  • Sprzątaczka/placowy

      Sprzątanie, mycie maszyn, utrzymanie zieleni.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę na czas określony, jedna lub 2 zmiany, godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.

Pracodawcy w Zielonej Górze