FSP Steel Painting Sp.z.o.o

Czy to Twoja firma?

FSP Steel Painting sp. z o.o. praca

Warszawa

FSP Steel Painting to jedna z czołowych firm w europejskiej branży przemysłowej obróbki powierzchni. Oferujemy zarówno obróbkę powierzchni jak i powiązane usługi inżynieryjne oraz usługi dodatkowe. Nasza oferta obejmuje proces obróbki powierzchni w ramach całego cyklu życia produktu- od określenia warunków eksploatacji po obróbkę powierzchni, inspekcje oraz serwis pogwarancyjny.

W Polsce działamy od 2010 roku, w naszych 3 Oddziałach zlokalizowanych na terenie Stargardu, zatrudniamy już ponad 150 specjalistów. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Stargard (strefa ekonomiczna)

FSP Steel Painting Sp.z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FSP Steel Painting Sp.z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FSP Steel Painting Sp.z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FSP Steel Painting Sp.z.o.o

Dane rejestrowe

FSP Steel Painting Sp.z.o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Szczecin
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Łódź
  7. Police
  8. Sulechów
  9. Poznań
  10. Stargard

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FSP Steel Painting Sp.z.o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji/ Operator Lakierni FSP Steel Painting

    • Stargard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W zakresie stanowiska wykonywanie prac związanych z przygotowaniem elementów do lakierownia oraz prace wspomagające produkcję.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem materiałów do malowania
      • zabezpieczanie, oklejanie przed malowaniem
      • przygotowanie powierzchni do malowania (szlifowanie)
      • pakowanie elementów

      Wymagania

      Od kandydata oczekujemy:

      • chęci i motywacji do pracy
      • dyspozycyjności- praca w systemie zmianowym
      • doświadczenia w pracy z narzędziami, przy obróbce metali, malowaniu (mile widziane

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pakiety benefitów pracowniczych
      • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia pod okiem wykwalifikowanej Kadry pracowniczej
      • wysokie standardy dotyczące jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy

Pracodawcy w Warszawie