European Policy Consultants

Kancelaria adwokacka.

European Policy Consultants najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sekretarz Warszawa
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy European Policy Consultants

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca European Policy Consultants

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa European Policy Consultants

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - European Policy Consultants

Pełna nazwa
Paweł Ziółek EPC PAWEŁ ZIÓŁEK
Adres rejestrowy
Mokotowska 61 00-542 Warszawa
NIP
1130100924
REGON
012024327
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
30.12.1990
Zawieszenie wykonywania indywidualnej działalności
15.07.2023
Status indywidualnej działalności gospodarczej
ZAWIESZONY

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.10.Z Działalność prawnicza
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca European Policy Consultants - oferty archiwalne

  • Sekretarka/ asystentka

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Warszawska kancelaria adwokacka European Policy Consultants zatrudni absolwentkę lub studentkę IV/V roku prawa na stanowisko sekretarki-asystentki, początkowo na pół etatu.

      Zakres obowiązków

      • Obowiązki sekretarki.

      Wymagania

      • Pożądana znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Doświadczenie z zakresu obowiązków sekretarki.

Pracodawcy w Warszawie