Czy to Twoja firma?

Le Crobag Polska sp. z o.o. praca

Poznań

Witajcie w świecie Le Crobag Polska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w sercu Warszawy. Nasza podróż rozpoczęła się 24 kwietnia 2012 roku, kiedy to postanowiliśmy wnieść do polskiej stolicy odrobinę francuskiego savoir-vivre. Od tamtego czasu, nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowego pieczywa oraz świeżych wyrobów ciastkarskich nie słabną.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze wypieki codziennie zachwycają mieszkańców i gości Warszawy. Nasza oferta to nie tylko chleb i ciasta, ale również gotowe posiłki i dania, które przygotowujemy z myślą o tych, którzy w szybkim tempie życia szukają chwili przyjemności i smaku domowego jedzenia. Nasze restauracje i placówki gastronomiczne to miejsca, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – od klasycznych francuskich croissantów po innowacyjne kompozycje smakowe.

Jako część renomowanej grupy LE CROBAG GMBH & CO.KG, czerpiemy z bogatych doświadczeń i tradycji, jednocześnie wprowadzając lokalny akcent i dostosowując się do potrzeb naszych polskich klientów. Z zaangażowaniem dbamy o to, aby nasze produkty były zawsze najwyższej jakości, bo wiemy, że to właśnie jakość jest kluczem do Waszych serc i podniebień.

Mimo że nasza historia jest jeszcze stosunkowo krótka, to nasze ambicje i marzenia sięgają daleko. Dzięki Waszemu zaufaniu i lojalności, każdego dnia piszemy kolejne strony naszej historii. Zapraszamy Was do wspólnego celebrowania smaku i jakości, które są dla nas najważniejsze. Razem tworzymy miejsce, gdzie każdy kęs jest podróżą do krainy wyjątkowych doznań kulinarowych.

Le Crobag Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Poznań
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Le Crobag Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Le Crobag Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Le Crobag Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Le Crobag Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Le Crobag Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Kontakt z ludźmi, zaangażowanie, praca w zespole, motywacja, dyspozycyjność.

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż ciastek, kanapek i napojów
      • przygotowanie kanapek i sałatek
      • odpiekanie pieczywa w piecu automatycznym
      • obsługa kasy fiskalnej

      Wymagania

      • kultura osobista
      • zaangażowanie
      • uczciwość
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • stała praca
      • premia

Pracodawcy w Poznaniu