ForestiaDent Stomatologia

Czy to Twoja firma?

ForestiaDent Stomatologia praca

Mińsk Mazowiecki

Witajcie w ForestiaDent Stomatologia, gdzie każdy uśmiech jest dla nas inspiracją. Nasza praktyka, zlokalizowana w sercu Mińska Mazowieckiego, jest owocem pasji i zaangażowania, które zaczęły kiełkować w 2013 roku. Od tego czasu nieustannie dążymy do doskonałości, aby nasza ocena pacjentów, wynosząca 9,8 na 10 możliwych punktów, była odzwierciedleniem naszej ciężkiej pracy i profesjonalizmu.

Nasza misja jest prosta, lecz głęboka – pragniemy wykreować to, co bezcenne, czyli uśmiech na Państwa twarzach. To właśnie ta idea kieruje każdym naszym działaniem, od profilaktyki po zaawansowane zabiegi, takie jak leczenie endodontyczne, ortodoncja czy chirurgia stomatologiczna. Wierzymy, że zdrowy uśmiech to nie tylko piękno, ale i zdrowie, które ma ogromny wpływ na całe życie.

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Posiadamy uprawnienia w rejestrze podmiotów leczniczych, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w spełnianie najwyższych standardów. Nasze usługi są kompleksowe – od pierwszej wizyty profilaktycznej, przez leczenie zachowawcze, aż po zaawansowane procedury protetyczne. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego podchodzimy do niego indywidualnie, z empatią i zrozumieniem jego potrzeb.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, którą zawdzięczamy przede wszystkim zaufaniu naszych pacjentów. To oni są naszą najlepszą wizytówką, a ich pozytywne opinie są dla nas największym wyróżnieniem. W ForestiaDent Stomatologia każdy dzień to nowa możliwość, by pomagać, leczyć i przede wszystkim, by sprawiać, że uśmiech staje się piękniejszy.

Zapraszamy do doświadczenia naszej opieki – gdzie profesjonalizm łączy się z ciepłem i osobistym podejściem, a zdrowy uśmiech jest naszym wspólnym celem.

ForestiaDent Stomatologia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ForestiaDent Stomatologia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ForestiaDent Stomatologia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ForestiaDent Stomatologia

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Mińsk Mazowiecki
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ForestiaDent Stomatologia - oferty archiwalne

  • Zatrudnię lekarza dentystę zajmującego się leczeniem protetycznym i endodontycznym

    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa agencyjna
    • dodatkowa/dorywcza
    • Nowoczesna klinika Forestia Dent w centrum Mińska Mazowieckiego podejmie współpracę z lekarzem dentystą zajmującym się leczeniem protetycznym i endodontycznym lub chcącym rozwijać się w tym kierunku.

      Pasjonujesz się protetyką i endodoncją i szukasz miejsca, gdzie możesz się w niej spełniać oraz udoskonalać swoje umiejętności? Doskonale się składa!

      Zakres obowiązków

      Kompleksowe leczenie protetyczne.

      Leczenie endodontyczne pod mikroskopem.

      Wymagania

      Chcesz rozpocząć karierę w środowisku, które sprzyja rozwojowi zawodowemu, posiadasz holistyczne podejście do pracy,

      determinację oraz odpowiednie kompetencje?

      Oferujemy

      · Pracę z mikroskopem

      · Pracę na 4 ręce

      · Ilość dni pracy: do ustalenia

      · Współpracę wyłącznie z pacjentami prywatnymi (duża baza)

      · Rodzaj zatrudnienia: własna działalność

      Gwarantujemy:

      · Pracę z wykwalifikowanym zespołem lekarzy i asystentek.

      · Wsparcie zespołu rejestratorek.

      · Dogodny i szybki dojazd z Warszawy (30 minut autostradą).

      · Kameralne, klimatyzowane gabinety inspirowane naturą.

      Dołącz do forestiaTeam!

      Kontakt:

      forestia@forestiadent.pl

      tel. 690 175 275

  • Zatrudnię lekarza dentystę / endodontę

    • Nowoczesna klinika Forestia Dent w centrum Mińska Mazowieckiego podejmie współpracę z lekarzem dentystą zajmującym się leczeniem endodontycznym lub chcącym rozwijać się w tym kierunku.

      Pasjonujesz się endodoncją i szukasz miejsca, gdzie możesz się w niej spełniać oraz udoskonalać swoje umiejętności? Doskonale się składa!

      Stomatologia zachowawcza

      Endodoncja

      Wymagania

      Chcesz rozpocząć karierę w środowisku, które sprzyja rozwojowi zawodowemu, posiadasz holistyczne podejście do pracy, determinację oraz odpowiednie kompetencj

      Oferujemy

      Kontakt:

Pracodawcy w Mińsku Mazowieckim