Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM praca

Mińsk Mazowiecki

Od samego początku naszej działalności w wrześniu 1945 roku, Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim stanowi ważny punkt na edukacyjnej mapie regionu. Z dumą kontynuujemy tradycję kształcenia na wysokim poziomie, oferując szeroki wachlarz specjalności i profili edukacyjnych, które odpowiadają na potrzeby i aspiracje naszych uczniów.

Nasza lokalizacja w sercu Mińska Mazowieckiego pozwala nam być blisko naszych uczniów i ich rodzin, tworząc wspólnotę, która wspiera się nawzajem na każdym kroku edukacyjnej ścieżki. Jesteśmy instytucją, która nieustannie się rozwija, dostosowując swoje programy edukacyjne do zmieniającego się świata, aby nasi absolwenci byli gotowi stawić czoła wyzwaniom przyszłości.

W naszej szkole panuje atmosfera szacunku i otwartości, a każdy uczniowie traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości. Wierzymy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także kształtowanie charakterów i umiejętności społecznych, które są tak ważne w dzisiejszym świecie.

Chociaż nie możemy podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej struktury prawnej czy pozycji rynkowej, to z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że naszym największym kapitałem jest zaufanie, jakim obdarzają nas uczniowie i ich rodzice. Dążymy do tego, aby każdy dzień spędzony w murach naszej szkoły był krokiem do przodu w kierunku realizacji osobistych marzeń i zawodowych ambicji naszych uczniów.

Zapraszamy do Zespołu Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a edukacja otwiera drzwi do przyszłości.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inżynieria / technologia / technika medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM - oferty archiwalne

  • Wychowawca w internacie - umowa za zastępstwo

    ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W MIŃSKU MAZOWIECKIM
    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - stwarzanie wychowankom odpowiednich warunków do nauki i wypoczynku,
      - opracowanie, zatwierdzenie i ocena realizacji rocznych planów pracy opiekuńczo - wychowawczej internatu,
      - kształtowanie u wychowanków samodzielności i wdrażanie do samoobsługi,
      - rozwijanie działalności samorządowej wychowanków,
      - udzielnie porad i pomocy wychowankom w rozwiazywaniu trudności powstających na tle niepowodzeń szkolnych i kontaktów rówieśniczych,
      - współdziałanie z nauczycielami i rodzicami w zakresie postępów w nauce i zachowaniu wychowanków,
      troska o stan zdrowia i bezpieczeństwo wychowanków, kształtowanie nawyków higienicznych,
      - czuwanie nad przestrzeganiem regulaminu internatu,
      - wymaganie od wychowanków poszanowania sprzętu,
      - prowadzenie na bieżąco odpowiedniej dokumentacji,
      - podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia poziomu i efektywności pracy,
      - inicjowanie i organizowanie różnych form działalności opiekuńczo wychowawczej,
      - inspirowanie do efektywnego wykorzystania czasu wolnego,
      - doskonalenie własnych umiejętności i podnoszenie wiedzy,
      - przestrzeganie ustalonego czasu pracy i wykorzystanie go w sposób jak najbardziej efektywny, przestrzeganie regulaminu pracy, przepisów bhp i instrukcji ppoż. oraz zasad współżycia społecznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane. Umiejętność pracy w zespole. Kwalifikacje pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zgodne z Kartą Nauczyciela praca zmianowa od niedzieli od. godz. 16.00 do piątku do go
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mińsku Mazowieckim