Czy to Twoja firma?

PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kraków

Jesteśmy PIOMAR Fuksa, specjaliści od tworzenia solidnych fundamentów przemysłu. Nasza historia rozpoczęła się w 2015 roku w Krakowie, gdzie do dziś kształtujemy krajobraz budowlany, zarówno lokalnie, jak i poza granicami kraju. Nasza pasja to montaż konstrukcji betonowych i stalowych oraz obudów obiektów, które stanowią kręgosłup dla wielu sektorów przemysłu.

Z dumą patrzymy na nasze projekty, które rozsiane są po całej Polsce i Europie. Szczególnie cieszy nas umacnianie pozycji na rynku holenderskim, gdzie nasze prace przy DHG Maasvlakte stanowią dowód na to, że polska myśl inżynierska nie zna granic. Rozwijamy się nieustannie, inwestując w nowe technologie i metody pracy, co pozwala nam być zawsze o krok przed konkurencją.

Jako firma, która współpracuje z LF7777 sp. z o.o., dbamy o stabilność finansową, co przekłada się na pewność i zaufanie naszych klientów. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i jakość w naszej branży, dlatego każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do Polski. Jesteśmy obecni na całym kontynencie, gdzie nasze konstrukcje betonowe i stalowe wspierają rozwój przemysłu. To, co robimy, ma znaczenie nie tylko dla naszych bezpośrednich klientów, ale także dla przyszłych pokoleń, które będą korzystać z infrastruktury, którą pomagamy budować.

W PIOMAR Fuksa wierzymy, że ciągły rozwój i dążenie do doskonałości to klucz do sukcesu. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej historii i zapraszamy do dalszej współpracy, która z pewnością przyniesie solidne efekty.

PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Jasło
  6. Łódź
  7. Poznań
  8. Gliwice
  9. Bielsko-Biała
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy z j. niemieckim

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rozliczanie budów, fakturowanie w j. niemieckim (praca w zespole polskim)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Osoba sprzątająca

    • Kraków

      sprzatanie biura, prace porzadkowe na zewnatrz (plewienie ogródka, odśnieżanie - mały teren), chęci do pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: godz. pracy do uzgodnienia

Pracodawcy w Krakowie