Czy to Twoja firma?

KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA praca

Kraków

Jesteśmy KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA, dumnie zakorzenieni w historycznym Krakowie, gdzie od prawie trzech dekad tworzymy przestrzeń wokół nas. Nasza podróż rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to Jerzy Maria Kaliski postawił pierwszy kamień naszej działalności. Od tego czasu, z pasją i zaangażowaniem, realizujemy ambitne projekty budowlane, które przekształcają krajobrazy i ułatwiają życie ludzi zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum działań budowlanych, które obejmują budownictwo ogólne, tunelowe, morskie, mostowe, a także montaż rusztowań przemysłowych i roboty elektryczne. Nasza praca jest odzwierciedleniem naszej pasji do tworzenia trwałych i bezpiecznych konstrukcji, które służą społecznościom przez wiele pokoleń.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, która rozciąga się od Danii i Niemiec, aż po Hiszpanię i Włochy. Nasze doświadczenie na arenie międzynarodowej pozwala nam na wymianę wiedzy i najlepszych praktyk, co przekłada się na jakość naszych usług. Dzięki temu, możemy z dumą mówić, że nasze projekty są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami, co potwierdzają certyfikaty SCC oraz VRO.

Jako firma prywatna, w pełni oparta na polskim kapitale, cieszymy się stabilnością finansową, która pozwala nam na nieustanny rozwój i inwestycje w przyszłość. Nasze bogate kompetencje zespołu i długie tradycje firmy są naszą przewagą konkurencyjną, a wyróżnienie „Orłem Polskiego Biznesu” jest potwierdzeniem naszej pozycji na rynku.

W Krakbau S.A. wierzymy, że każdy projekt jest unikalną historią, którą tworzymy wspólnie z naszymi klientami i partnerami. Nasze zaangażowanie w tworzenie wartościowych przestrzeni jest odzwierciedleniem naszej niezachwianej determinacji do bycia liderem w branży budowlanej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii sukcesu.

KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż bankowość / finanse księgowość / ekonomia

Oferty pracy KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KRAKBAU SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Monter rusztowań niemcy

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż i demontaż rusztowań, pomoc przy załadunku i rozładunku rusztowań, ścisła współpraca z kierownikiem budowy oraz brygadzistą.
      Miejsce pracy: Niemcy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe budowlane, wymagane doświadczenie w pracach na budowie, przy rusztowaniach, znajomość zasad użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych typu Layher, mile widziane uprawnienia do montażu rusztowań oraz prawo jazdy kat. C.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 41,72 - 48 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie około 9,50 euro/h około 8752,75 zł w tym dodatki, gdy pracownik się wykaże dobrą prac
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Krakowie