Czy to Twoja firma?

OUTPUT sp. z o.o. praca

Zielona Góra

Jesteśmy OUTPUT, zielonogórskim specjalistą w dziedzinie headhuntingu. Nasza historia zaczęła się w 2021 roku, ale pomimo młodego wieku, szybko zdobyliśmy zaufanie i ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku. Z dumą wspieramy lokalne przedsiębiorstwa, oferując im nie tylko rekrutacje na stanowiska specjalistyczne, ale również dostarczając rozwiązania tymczasowe. Nasza misja jest prosta, lecz ambitna – łączymy najbardziej dopasowanych pracowników z najlepszymi pracodawcami.

Zespół OUTPUT liczy od 51 do 200 osób, które każdego dnia pracują z pasją, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jakość jest dla nas kluczowym słowem – to ona kieruje naszymi działaniami i jest obietnicą, którą składamy naszym partnerom. Stawiamy na staranność i przemyślanie każdego procesu rekrutacyjnego, co pozwala nam kreować nowe rozwiązania i podnosić poprzeczkę w branży.

Nasze specjalizacje to outsourcing usług, headhunting, praca tymczasowa oraz agencja pracy. Oferujemy stałą rekrutację oraz rozwiązania tymczasowe, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do identyfikacji, selekcji i rekrutacji profesjonalistów na kluczowe stanowiska w różnych sektorach, takich jak e-commerce, produkcja przemysłowa czy FMCG.

W OUTPUT wierzymy, że nasz sukces zależy od sukcesu naszych partnerów. Dlatego też nasze działania są zawsze ukierunkowane na budowanie długotrwałych relacji, opartych na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia, wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, a także zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych rozwiązań, są tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Zapraszamy do współpracy z OUTPUT – razem stworzymy przyszłość, w której każdy pracownik i pracodawca znajdą swoje idealne miejsce na rynku pracy.

OUTPUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł media / pr / reklama / marketing praca fizyczna

Oferty pracy OUTPUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OUTPUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa OUTPUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

OUTPUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
OUTPUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Sulechów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OUTPUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • COPYWRITER

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - tworzenie opisów kart produktowych,- copywriting produktowy,- wyszukiwanie słów kluczowych,- przygotowanie treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

      Wymagania

      Od kandydata oczekujemy:- biegła znajomość języka angielskiego w piśmie,- min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu zoptymalizowanych treści,- biegła obsługa komputera (MsOffice, GSuite, systemy CRM etc.),- bardzo dobra organizacja pracy,- ogólna wiedza z zakresu optymalizacji pod kątem SEO.

      Oferujemy

      Stałe zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • FREZER

    • Wymagania

      • Obsługa frezarki
  • Prace magazynowe

    • Wymagania

  • FREZER

    • Wymagania

Pracodawcy w Zielonej Górze