WOZ-TRANS Arkadiusz Woźniak

Czy to Twoja firma?

WOZ-TRANS Arkadiusz Woźniak praca

Poznań

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą na polskim rynku od 2013 roku. Na stałe współpracujemy z liczną grupą firm transportowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe z Polski oraz zagranicy.Nasi podwykonawcy i partnerzy w biznesie to sprawdzeni, rzetelni przewoźnicy – współpracując z nimi jesteśmy w stanie zrealizować każdy transport na terenie całej Europy.

Zawsze znajdzie się u nas miejsce dla utalentowanej osoby, która pragnie czerpać z pracy satysfakcję oraz adekwatne do włożonego wysiłku korzyści finansowe.

WOZ-TRANS Arkadiusz Woźniak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Poznań
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy WOZ-TRANS Arkadiusz Woźniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOZ-TRANS Arkadiusz Woźniak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WOZ-TRANS Arkadiusz Woźniak

Siedziba główna

Praca WOZ-TRANS Arkadiusz Woźniak - oferty archiwalne

  • Spedytor międzynarodowy z językiem niemieckim

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Spedytor podejmuje wszelkie działania mające na celu zorganizowanie przewozu towarów. Jest to praca biurowa, ale nie praca nuda - każdego dnia nowe wyzwania, które pozwalają dokonalić się w zawodzie. Transport materiałów do budowy huty, przeprowadzka biblioteki, organizacja logistyki sztuki teatralnej - takie i wiele innych rzeczy będziesz mieć okazję organizować u nas.

      Nie boisz się wyzwań? Masz ochotę dołączyć do ambitnego zespołu oraz pracować z zagranicznym klientem?

      Wyślij do nas swoje CV, być może jest to praca właśnie dla Ciebie!

      Zakres obowiązków

      • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji,
      • organizacja i koordynowanie transportu na terenie Unii Europejskiej,
      • przygotowywanie zleceń oraz ofert dla klientów oraz przewoźników,
      • kontrola dokumentów przewozowych.

      Wymagania

      • samodzielność, motywacja i dobra organizacja pracy,
      • umiejętności planowania, negocjacji, zdolność podejmowania decyzji,
      • skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
      • wysokie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
      • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
      • swobodne posługiwanie się językiem obcym, pozwalające na budowanie długotrwałych relacji z klientem,
      • wysoka kultura osobista,
      • zaangażowania oraz kreatywności w czasie realizacji powierzonych zadań.

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do wyników,
      • samodzielne stanowisko, indywidualne podejście do powierzanych zadań, autonomię w poszukiwaniu rozwiązań,
      • po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony,
      • niezbędne narzędzia pracy, dbałość o wygodę oraz ergonomię przy biurku,
      • praca w młodym, zgranym i ambitnym zespole,
      • po nabraniu odpowiedniego doświadczenia - możliwość pracy zdalnej,
      • możliwość skorzystania z pakietu MultiSport.

Pracodawcy w Poznaniu