Iltrans Transport sp.zoo

Czy to Twoja firma?

Iltrans Transport sp.zoo praca

Poznań

Od momentu naszego powstania w 2003 roku, w Iltrans Transport sp.zoo, zbudowaliśmy unikalną logistyczną sieć, która pozwala nam świadczyć usługi transportu ładunków całopojazdowych (FTL) oraz częściowych (LTL) na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Nasza siedziba znajduje się w sercu Poznania, skąd zarządzamy kompleksową obsługą projektów logistycznych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, które odzwierciedlają naszą misję: Wasze dobro naszym celem. Nowoczesność, szacunek i terminowość to fundamenty, na których opieramy naszą codzienną pracę. Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości możemy zapewnić najwyższą jakość usług.

Nasze inwestycje w niezawodną flotę i innowacyjne technologie to dowód na to, że nieustannie patrzymy w przyszłość. W tym roku nasze wysiłki zostały docenione poprzez uzyskanie certyfikacji ISO 90001:2015 i ISO14001:2015, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w jakość i środowisko.

W Iltrans Transport sp.zoo rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to najcenniejszy kapitał. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie, dbając o to, aby każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

Iltrans Transport sp.zoo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Poznań
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Iltrans Transport sp.zoo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Iltrans Transport sp.zoo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Iltrans Transport sp.zoo

Siedziba główna

Praca Iltrans Transport sp.zoo - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy C+E,

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • praca na trasach międzynarodowych po UE, lub w kółkach PL - DE- PL

      wyjazdy i powroty z/do Poznania i okolic

      Zakres obowiązków

      • dbałość o powierzone mienie.
      • Pracowitość i rzetelność

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat: C+E

      Oferujemy

      • elastyczne systemy pracy do uzgodnienia
      • systemy premiowe
      • wysokie wynagrodzenie uzależnione od systemu pracy
      • umowę o pracę na pełny etat
      • własny pojazd przypisany do kierowcy
      • nowoczesną flotę Volvo, Mercedes, MAN,
      • karty paliwowe Routex
      • czytniki opłat za autostrady
      • praca na terenie UE
      • opiekę dedykowanego dyspozytora
      • pracę z zachowaniem norm czasu pracy
      • ubezpieczenie grupowe
      • szkolenia

Pracodawcy w Poznaniu