Czy to Twoja firma?

FRONT Wiktor Tybulczuk praca

Łódź

Witaj, jestem częścią FRONT Wiktor Tybulczuk, firmy, która od lat z powodzeniem działa w sercu Łodzi, wpisując się w tradycję i nowoczesność regionu łódzkiego. Nasza działalność skupia się na produkcji oraz dystrybucji artykułów gospodarstwa domowego, a nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości jest tym, co nas wyróżnia.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą kompletną historią ani misją, którą kierujemy się w naszej codziennej pracy, to możemy zapewnić, że nasze działania są ukierunkowane na innowacyjność i jakość. To dwa filary, które stanowią fundament naszej działalności. Dążymy do tego, aby każdy produkt, który opuszcza nasze progi, był synonimem niezawodności i zadowolenia dla naszych klientów.

Nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, ale jesteśmy przekonani, że nasza praca mówi sama za siebie. Każdego dnia staramy się być lepsi, doskonaląc nasze procesy i dbając o to, aby nasze artykuły gospodarstwa domowego były nie tylko praktyczne, ale i estetyczne, wpisując się w potrzeby i oczekiwania współczesnych konsumentów.

Nasze podejście do klienta jest proste – słuchamy i reagujemy. Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez jakość produktów, ale także przez jakość obsługi. Jesteśmy dostępni i otwarci na dialog, ponieważ wierzymy, że to właśnie relacje z klientami są najważniejsze.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali FRONT Wiktor Tybulczuk. Razem możemy więcej, a nasze produkty pomogą uczynić Twój dom jeszcze bardziej funkcjonalnym i przytulnym.

FRONT Wiktor Tybulczuk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FRONT Wiktor Tybulczuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FRONT Wiktor Tybulczuk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FRONT Wiktor Tybulczuk

Siedziba główna

Praca FRONT Wiktor Tybulczuk - oferty archiwalne

  • Key Account Manager dowolne miasto

    FRONT Wiktor Tybulczuk
    • Łódź
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Szukam osoby która nie boi się wyzwań i potrafi sprzedać kazdy produkt.

      Zakres obowiązków

      Pozyskiwanie nowych klientów

      Budowanie relacji z aktualnymi klientami

      Ofertowanie

      Wystawianie produktów na stronie

      Wymagania

      Mile widziane doświadczenie w branży sportowej

      Własna działalność lub umowa zlecenie

      Oferujemy

      Wynagrodzenie bez górnych limitów.

      dużą swobodę w działaniu.

Pracodawcy w Łodzi