Czy to Twoja firma?

REM-PRAL Serwis Autoryzowany Sprzetu AGD praca

Zielona Góra

Od ponad trzech dekad, REM-PRAL Serwis Autoryzowany Sprzętu AGD Zielona Góra jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w sercu województwa lubuskiego. Nasza historia rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to pod nazwą „Elektromechanika – naprawa sprzętu AGD” zaczynaliśmy naszą przygodę z branżą. W 1996 roku przyjęliśmy nazwę, która dziś jest rozpoznawalna w całej Polsce – Autoryzowany Serwis Sprzętu AGD REM-PRAL.

Z dumą patrzymy wstecz na nasz rozwój, szczególnie na rok 2005, kiedy to poszerzyliśmy naszą ofertę o naprawę i sprzedaż ekspresów do kawy renomowanych marek. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych – jesteśmy także zaufanym dostawcą części zamiennych oraz profesjonalnych środków chemicznych do pielęgnacji urządzeń AGD. Dla miłośników kawy mamy w ofercie bogaty asortyment kaw ziarnistych, który zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów.

Jesteśmy marką z zasadami i tradycjami, które odzwierciedlają się w naszym zaangażowaniu i jakości świadczonych usług. Nasza wykwalifikowana kadra techników to fundament naszej firmy, a ich ciągłe szkolenia gwarantują, że nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Współpracujemy z czołowymi producentami AGD, co świadczy o naszym solidnym rynkowym pozycjonowaniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

Nasze usługi są dostępne zarówno w warsztacie, jak i u klienta – zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, zapewniając im spokój ducha i pewność, że ich sprzęt jest w dobrych rękach. W REM-PRAL wiemy, że zaufanie buduje się latami, a utrzymuje konsekwentną jakością i profesjonalizmem. Zapraszamy do doświadczenia naszej pasji i zaangażowania w każdym wykonanym przez nas serwisie.

REM-PRAL Serwis Autoryzowany Sprzetu AGD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Technik Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy REM-PRAL Serwis Autoryzowany Sprzetu AGD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REM-PRAL Serwis Autoryzowany Sprzetu AGD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REM-PRAL Serwis Autoryzowany Sprzetu AGD

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
REM-PRAL Serwis Autoryzowany Sprzetu AGD
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zielona Góra
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca REM-PRAL Serwis Autoryzowany Sprzetu AGD - oferty archiwalne

  • Technik naprawy sprzętu AGD

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-5 000 zł / mies.
    • Zatrudnię osobę chętną do pracy w charakterze technika do naprawy sprzętu AGD w prężnie działającym serwisie autoryzowanym. Działamy na terenie Zielonej Góry i południowej części lubuskiego.

      Kontakt : REM-PRAL Zielona Góra, ul.Wyszyńskiego 34c, bądź 68/3231010

      Zakres obowiązków

      • Diagnoza sprzętu AGD,
      • Naprawa sprzętu AGD,
      • Kontakt z Klientem.

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat.B,
      • Wiedza na temat elektryki/elektroniki,
      • Komunikatywność.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę,
      • Samochód,
      • Telefon,
      • Dostęp do dokumentacji technicznych,
      • Szkolenia,
      • Miłą atmosferę.

Pracodawcy w Zielonej Górze