Mazovia Pik Sp. z o.o.

hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Mazovia Pik Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mazovia Pik Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mazovia Pik Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Dane firmowe i kontaktowe - Mazovia Pik Sp. z o.o.

Pełna nazwa
MAZOVIA PIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adama Mickiewicza 37/58 01-625 Warszawa
NIP
5252783754
REGON
382848228
KRS
0000777302
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
18.03.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Mazovia Pik Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Obsługa gastronomii - praca od zaraz

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy osób do pracy w street food'owym grill barze Grill & Bar- Warszawa Wola (Park Moczydło).

      Praca jest sezonowa (od maja do końca października/listopada).

      Zakres obowiązków

      • obsługa klientów grill baru
      • przygotowywanie i wydawanie dan z grilla, napojów
      • sprzedaż produktów z grilla
      • sprzedaż alkoholu
      • dbanie o czystość

      Wymagania

      • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne - lub gotowość do wykonania badań na koszt pracodawcy
      • status ucznia/studenta
      • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub pracy w gastronomii
      • dyspozycyjność zarówno w tygodniu jak i w weekendy (min. 12 dni w miesiącu)
      • uczciwość i samodzielność
      • chęć pracy i pozytywne nastawienie

      Oferujemy

      • umowę zlecenie
      • stawkę 20 zł/h brutto + premie
      • szkolenie
      • elastyczny grafik
      • pracę w miłej atmosferze

      Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV.

      Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Pracodawcy w Warszawie