MP ALLIANCE sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MP ALLIANCE sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MP ALLIANCE sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - MP ALLIANCE sp. z o.o.

Pełna nazwa
MP ALLIANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Aleje Jerozolimskie 179/+1/05 02-222 Warszawa
NIP
7010603620
REGON
365153494
KRS
0000631669
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
10.08.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 16.23.Z Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
  • 25.12.Z Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Budownictwo

  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.71.Z Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.29.C Działalność pozostałych agencji transportowych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie MP ALLIANCE sp. z o.o.

4.4

Na podstawie 29480 ocen z Google.

Jot eS

Jot eS

"Centrum handlowe o nieco skomplikowanej przestrzeni (wejście na parking tylko z jednego poziomu, w korytarzach łatwo się zgubić), ale jest tu wszystko, co potrzebne: sklepy, kino, usługi, a dodatkowo na dole przy fontannie organizowane są rożne imprezy targowe."

3 miesiące temu

Adrian Chrzanowski

"Bardzo elegancka, estetyczna i zadbana galeria handlowa. Ogrom wszelkiego rodzaju sklepów i punktów usługowych, bardzo duży parking więc nikt nie będzie miał problemu z postawieniem swojego samochodu. Dojazd też dobry. Ogólnie jedna z fajniejszych galerii w Warszawie"

4 miesiące temu

Marek Nowowiejski

"Trochę skomplikowany sposób wjazdu samochodem na parking zewnętrzny ale całkiem dobrze rozwiązany system rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Rozgałęzione korytarze że sklepami na wszystkich poziomach, więc warto skorzystać z interaktywnych monitorów wskazujących lokalizację sklepu w centrum handlowym. Ładna mozaika i fontanna w centralnej części."

Nani Kikala

Nani Kikala

"Pięknie i światowo. Ludzi dużo mniej niż w innych centrach, dzięki temu wygodniej robi się zakupy. Strefa gdzie można się posilić bardzo zagęszczona przez ludzi i zamówione danie trzeba było jeść na stojąco. Ogólnie dobrze jest i wszyscy są zadowoleni."

2 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca MP ALLIANCE sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w butiku z bielizną ANABEL ARTO CENTRUM JANKI

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 500-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta na wysokim poziomie zgodnie ze standardami międzynarodowej firmy;
      • Aktywna sprzedaż i profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu;
      • Osiąganie celów sprzedażowych;
      • Dbanie o dobry wizerunek butiku i firmy, dbanie o wystrój i czystość butiku;

      Wymagania

      OFERTA SKIEROWANA TYLKO DLA OSÓB NIE UCZĄCYCH SIĘ !

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe;
      • Pakiet medyczny Enel Med;
      • Elastyczny grafik;
      • Szansę na rozwój kariery;
      • Atrakcyjne rabaty dla pracowników na produkty Anabel Arto;
      • Dla obcokrajowców: załatwiamy oświadczenia, a po okresie próbnym - zezwolenie na pracę;

Pracodawcy w Warszawie