Czy to Twoja firma?

FHU TOKA Tomasz Kruszewski praca

Jabłonna

Witaj, jestem sercem i duszą firmy FHU Toka, prowadzonej przez Tomasza Kruszewskiego, która od lat z powodzeniem działa w malowniczej miejscowości Jabłonna. Specjalizujemy się w doradztwie finansowym i kredytowym, a nasza działalność rozciąga się również na handel hurtowy i detaliczny, usługi gastronomiczne, finansowe, ubezpieczeniowe oraz obsługę rynku nieruchomości.

Nasza wieloletnia obecność na rynku to nie tylko liczba lat, ale przede wszystkim doświadczenie, które przekłada się na jakość usług, jaką oferujemy naszym klientom. Rozumiemy, że finanse to delikatna sfera życia każdego z nas, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, z empatią i zaangażowaniem, które jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci powierzają nam swoje najważniejsze finansowe decyzje. W FHU Toka stawiamy na transparentność i rzetelność – to one są fundamentem naszej działalności. Wierzymy, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, każdy nasz klient poczuje się pewnie i komfortowo, podejmując decyzje finansowe.

Nasze usługi doradztwa finansowego i kredytowego są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów. Zawsze staramy się wyjaśnić skomplikowane kwestie w prosty i zrozumiały sposób, aby nasi klienci mieli pełną świadomość podjętych decyzji. To właśnie nasze indywidualne podejście i zaangażowanie w każde zlecenie sprawiają, że nasi klienci czują się u nas jak w domu.

Zapraszamy do FHU Toka, gdzie profesjonalizm spotyka się z osobistym podejściem, a finanse przestają być tematem tabu. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb finansowych.

FHU TOKA Tomasz Kruszewski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Jabłonna
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FHU TOKA Tomasz Kruszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU TOKA Tomasz Kruszewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Doradca klienta/Szef kuchni - kuchni orientalnej

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Pomoc kuchenna

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    Popularna
    Dodana
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa

Mapa FHU TOKA Tomasz Kruszewski

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
FHU TOKA Tomasz Kruszewski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca FHU TOKA Tomasz Kruszewski - oferty archiwalne

  • Kelner/ka pizzeria Wilanów

    • Warszawa
    • pełny etat
    • 4 500-6 000 zł / mies.
    • Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko kelner/kelnerka, w pizzerii. Praca na pełen etat. Mile widziana znajomość obsługi POS. Obsługa gości na sali przyjmowanie zamówień telefonicznych obsługa tabletów bolt, uber itp. wydawanie zamówień kierowcom oraz ich rozliczanie Język angielski na poziomie komunikacyjnym. Szukamy osób nie boją się pracy w gastronomi. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia. 17 -20 zł na rękę + napiwki. Posiłek pracowniczy. Miejsce pracy Wilanów.

      Zakres obowiązków

      • obsługa gości na sali

      • przyjmowanie zamówień telefonicznych

      • obsługa tabletów bolt, uber itp

      • wydawanie zamówień kierowcom oraz ich rozliczanie

      • dbanie o porządek na sali oraz stanowisku pracy

      • inne obowiązki (np. przyjmowanie dostaw, sprawdzanie dat przydatności)

      Wymagania

      • Język angielski na poziomie komunikacyjnym.

      • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

      • Uczciwość

      • Sumienność

      • Chęć do pracy

      • Pozytywne nastawienie

      • Umiejętność nawiązywania dobrych relacji z gośćmi

      Oferujemy

      wynagrodzenie w formie tygodniówek

      stałą prace w fajnym zespole

      posiłek pracowniczy

      elastyczny czas pracy

Pracodawcy w Jabłonnie