Czy to Twoja firma?

MIRA-KLIM Mirosław Pietrzak praca

Jabłonna

Specjalizujemy się w montażu systemów wentylacji, klimatyzacji oraz automatyki sterującej.

Istniejemy na rynku od 2001 roku. Nasze długoletnie doświadczenie zapewnia Państwu najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w montażu systemów wentylacji, klimatyzacji oraz automatyki sterującej. Zapewniamy kompleksową obsługę od fazy projektu poprzez dostarczenie i uruchomienie sprzętu do konserwacji i obsługi instalowanych systemów.

'MIRA-KLIM" Mirosław Pietrzak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Jabłonna
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy 'MIRA-KLIM" Mirosław Pietrzak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 'MIRA-KLIM" Mirosław Pietrzak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 'MIRA-KLIM" Mirosław Pietrzak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
'MIRA-KLIM" Mirosław Pietrzak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Nasielsk
  3. Warszawa
  4. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca 'MIRA-KLIM" Mirosław Pietrzak - oferty archiwalne

  • Monter klimatyzacji i wentylacji

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma "MIRA-KLIM" zatrudni monterów wentylacji.

      Więcej informacji udzielę pod numerem tel. 608-366-441

      Lokalizacja głównie Warszawa i okolice

      Zakres obowiązków

      - montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

      Wymagania

      - Chęć do pracy

      - Odpowiedzialność

      - Umiejętność pracy w zespole

      - mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      - umowę o pracę

      - stałe wynagrodzenie

      - pracę od poniedziałku do piątku

Pracodawcy w Jabłonnie