Czy to Twoja firma?

First Warsaw Golf & Country Club praca

Jabłonna

Witaj w First Warsaw Golf & Country Club Rajszew, miejscu, gdzie pasja spotyka się z doskonałością, a każdy uderzenie jest krokiem w podróży do mistrzostwa. Nasza historia rozpoczęła się od wizji stworzenia pola golfowego, które mogłoby stanąć w szranki z najlepszymi europejskimi obiektami. Dzięki współpracy z Jamesem Harbuckiem, mistrzem w kształtowaniu terenów golfowych, który ma na swoim koncie projekty dla legendarnych Arnolda Palmera, Jacka Nicklausa i Gary'ego Playera, udało się nam zrealizować to marzenie.

Nasze pole golfowe, położone w Rajszewie, zaledwie 25 km od centrum Warszawy, jest klejnotem w koronie polskiego golfu. Otoczone malowniczym krajobrazem dorzecza Wisły i zanurzone w sercu Parku Narodowego Ławice Kiełpińskie, oferuje nie tylko wyzwanie dla doświadczonych graczy na naszym 18-dołkowym polu mistrzowskim, ale także możliwość rozwoju dla początkujących na naszym 9/18-dołkowym polu.

Jesteśmy dumni, że nasze pola są uznawane za jedne z najbardziej wymagających w Europie. To tutaj, w First Warsaw Golf & Country Club Rajszew, każdy gracz, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie coś dla siebie. Od mistrzów, którzy szlifują swoje umiejętności, po nowicjuszy, którzy stawiają pierwsze kroki na naszym Executive Course – nasz klub to miejsce, gdzie golf jest celebracją sportu, natury i wspólnoty.

Nasza pozycja na rynku jest nie tylko wynikiem wyjątkowej lokalizacji i doskonałego projektu. To także efekt naszej nieustającej pracy nad jakością i innowacyjnością. Dbamy o to, aby nasze obiekty były synonimem profesjonalizmu i jakości, której oczekują od nas gracze.

W First Warsaw Golf & Country Club Rajszew wierzymy, że golf to więcej niż sport – to sposób na życie. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy dzień na polu golfowym to nowa opowieść, którą wspólnie tworzymy. Do zobaczenia na zieleni!

First Warsaw Golf & Country Club najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Jabłonna
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy First Warsaw Golf & Country Club

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca First Warsaw Golf & Country Club

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa First Warsaw Golf & Country Club

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
First Warsaw Golf & Country Club
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olsztyn
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca First Warsaw Golf & Country Club - oferty archiwalne

  • Front of House Receptionist

    • Jabłonna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dołącz do naszego Front Desk Team!

      Jeżeli lubisz, jak dzieje się wokół coś ciekawego, to miejsce jest stworzone dla Ciebie. Jako część naszego Teamu będziesz w stałym kontakcie z klientami prestiżowego klubu golfowego oraz będziesz wspomagać organizację eventów i emocjonujących turniejów.

      Oferujemy umowę o pracę, pełen etat oraz stabilne zatrudnienie. Ponadto elastyczny grafik oraz możliwość pracowania w weekendy. Praca w międzynarodowym środowisku.

      GIVE IT A GO i wyślij CV lub zadzwoń 784 667 033.

      Zakres obowiązków

      • telefoniczne i osobiste zapisywanie klientów

      • obsługę klientów

      • utrzymanie dobrych stosunków z klientami i współpracownikami

      • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie
      • kreatywność, komunikatywność, otwartość
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • umiejętność pracy w zespole
      • zaangażowanie i sumienność
      • nienaganna aparycja

      Oferujemy

      • elastyczne godziny pracy
      • możliwość pracy w weekendy
      • 2 zmiany

Pracodawcy w Jabłonnie