Czy to Twoja firma?

Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki praca

Jabłonna

Od ponad trzech dekad Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki w Jabłonnie jest synonimem pasji i mistrzostwa w sztuce renowacji samochodów zabytkowych. Nasza historia sięga roku 1987, kiedy to inżynier Maciej Rzepecki postanowił oddać się swojej pasji i założył warsztat, który szybko zyskał renomę dzięki niezwykłemu podejściu do odnawiania motoryzacyjnych ikon.

Każdego roku, z naszych bram wychodzi około 20 odrestaurowanych samochodów, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale również gwarantują niezawodność i komfort jazdy. Nasza dewiza to dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal, co pozwala nam oddawać w ręce klientów pojazdy, które są nie tylko piękne, ale i doskonale funkcjonujące.

Specjalizujemy się w kompleksowej renowacji – od zakupu modelu, przez jego pełne rozebranie, aż po finalny montaż i wydanie w pełni sprawnego samochodu. Nasze usługi obejmują również sprzedaż aut zabytkowych oraz serwis samochodów kolekcjonerskich. Każdy odrestaurowany przez nas pojazd objęty jest 2-letnią gwarancją, co świadczy o naszym zaufaniu do wykonanej pracy i trosce o zadowolenie klientów.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do przywracania blasku nawet najbardziej unikatowym i wyjątkowym modelom. Nasze dokonania, takie jak odtworzenie auta na podstawie 50% pozostałości po oryginale czy przywrócenie do życia zatopionego przez powódź Mercedesa 220 SE z 1952 roku, są najlepszym świadectwem naszego zaangażowania i umiejętności.

Nasza firma cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i wśród miłośników zabytków motoryzacji z całej Europy Zachodniej. To właśnie dzięki zaufaniu naszych klientów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Danii, Francji i innych krajów, Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki utrzymuje swoją czołową pozycję na rynku.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, dla których samochody zabytkowe są czymś więcej niż tylko środkiem transportu – są one częścią historii, której chcemy razem z Wami pielęgnować i przekazywać kolejnym pokoleniom.

Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki

Siedziba główna

Praca Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki - oferty archiwalne

  • Blacharz

    Mechanika i Elektronika Pojazdowa inż. Maciej Rzepecki
    • Jabłonna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Warsztat renowacji samochodów zabytkowych Rzepecki AUTO poszukuje kandydatów na stanowisko:

      Blacharz

      Miejsce pracy: Jabłonna

      Opis stanowiska:
      Poszukujemy osoby doświadczonej, samodzielnej oraz myślącej.

      Oferujemy:
      • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku samochodów zabytkowych w Polsce
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Kontakt z niebanalnymi pojazdami sprzed ponad 50 lat!

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny

      Zakres obowiązków

      -Kompleksowa odbudowa nadwozia i przygotowanie do lakierowania

      Wymagania

      • Doświadczenie - warunek konieczny (min 5 lat)
      • Samodzielność w procesie odbudowy nadwozia
      • Umiejętność formowania blach
      • Dokładność
      • Rzetelność
      • Mile widziane doświadczenie w pracy z kołem angielski

      • Dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania i zgrzewania

      Oferujemy

      • Premie

      • Płatne nadgodziny

Pracodawcy w Jabłonnie