ANMER Marek Ziembowicz

Czy to Twoja firma?

ANMER Marek Ziembowicz praca

Legionowo
Witaj! Jesteśmy ANMER Marek Ziembowicz, zlokalizowani w sercu Legionowa, gdzie od 2005 roku z pasją tworzymy i dostarczamy produkty, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Nasza oferta to nie tylko szeroki asortyment leków, produktów leczniczych i suplementów diety, ale również profesjonalna sprzedaż hurtowa i detaliczna wyrobów farmaceutycznych oraz medycznych, w tym ortopedycznych, w wyspecjalizowanych sklepach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, zbudowaliśmy silną pozycję, oferując produkty, które są synonimem zaufania i wysokiej jakości. Zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić im najlepsze możliwe rozwiązania. Nasze działania charakteryzuje zaangażowanie i profesjonalizm, co pozwala nam być niezawodnym partnerem w dziedzinie zdrowia.
ANMER Marek Ziembowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ANMER Marek Ziembowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANMER Marek Ziembowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ANMER Marek Ziembowicz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Żukowo
  5. Gdańsk
  6. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ANMER Marek Ziembowicz - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    • Legionowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      Zakres zadań na tym stanowisku:

      • przygotowywanie bieżących zamówień do wysyłki,
      • współpraca z firmami kurierskimi,
      • utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami,
      • opracowywanie dokumentów ofertowych oraz katalogów,
      • drobne naprawy urządzeń elektrycznych.

      Wymagania

      Nasze oczekiwania:

      • wykształcenie wyższe,
      • obsługa programów magazynowych np. Subiekt,
      • obsługa programów biurowych i graficznych np. Office, Adobe,
      • podstawowa wiedza na temat urządzeń elektrycznych,
      • umiejętność samodzielnej pracy.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne warunki premiowe,
      • pracę w firmie która nie jest korporacją,
      • przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

Pracodawcy w Legionowie