KoMa Tax

Czy to Twoja firma?

KoMa Tax praca

Legionowo

Powstaliśmy w 2010 roku z pasji do księgowości i chęci wspierania innych w biznesowej drodze.

Zajmujemy się rozwiązywaniem rachunkowo- podatkowych problemów Naszych Klientów.

Obecnie obsługujemy ok. 380 firm (i ok. 400 ich pracowników i zleceniobiorców) prowadzących działalność gospodarczą o różnych profilach i formach działania, w tym spółki prawa handlowego, z terenu powiatu legionowskiego i okolic, ale także z całej Polski. Oferujemy przekazywanie dokumentów w dogodny sposób, wczytywanie danych z programów sprzedażowo – magazynowych, obsługa zdalna na odległość na programach klientów.

Jesteśmy liderami lokalnego rynku i ciągle się rozwijamy.

KoMa Tax najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Legionowo
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy KoMa Tax

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KoMa Tax

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KoMa Tax

Oddział Legionowo

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
KoMa Tax
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KoMa Tax - oferty archiwalne

  • Samodzielna księgowa do biura rachunkowego w Legionowie

    KoMa Tax
    • Legionowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko z doświadczeniem w pracy w Biurze Rachunkowym.

      Zakres obowiązków

      Obsługa księgowa klientów biura.

      Wymagania

      Jeśli:

      -masz wiedzę z zakresu księgowości i podatków (VAT, CIT, PIT, ustawa o rachunkowości),

      -masz kilkuletnie doświadczenie w pracy w Biurze oraz samodzielnej obsłudze klientów KH,

      -masz umiejętności analityczne oraz potrafisz pracować pod presją czasu, szybko się uczysz,

      -potrafisz szybko pisać na klawiaturze,

      -jesteś wnikliwy/a i dociekliwy/a,

      -posiadasz wykształcenie kierunkowe,

      -znasz podstawy programów księgowych Symfonia/Insert,

      -jesteś pozytywnie usposobiony/a i masz chęci rozwoju w zawodzie związanym z księgowością i podatkami, aplikuj do Nas.

      Jeśli lubisz rozwiązywać zagadki i udzielać odpowiedzi na trudne pytania, lubisz nieść ludziom pomoc, jesteś osobą ambitną, samodzielną, dokładną i staranną oraz dobrze organizujesz sobie pracę; masz poczucie odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz w rozwój Naszej firmy; jesteś osobą otwartą, pozytywnie nastawioną i lubiącą pracę w zespole, dołącz do Nas.

      Oferujemy

      ciekawą pracę oraz:

      -szkolenia zawodowe,

      -dostęp do wydawnictw fachowych,

      -imprezy integracyjne,

      -duże wsparcie zespołu

      czekamy na Ciebie.

      Praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole, stabilność i elastyczność zatrudnienia (podstawa plus wypracowana premia od obrotu).

Pracodawcy w Legionowie