Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ LEGIONOWO sp. z o.o. praca

Legionowo

Od ponad dwóch dekad Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Legionowo" Sp. z o.o. jest synonimem niezawodności i innowacyjności w branży energetycznej. Nasza historia zaczyna się w 2001 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność gospodarczą, mając na celu dostarczanie energii w jej różnorodnych formach. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze korzenie sięgają jeszcze wcześniej, bo już od 1993 roku kształtujemy polski rynek energetyczny.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu i zaopatrywaniu w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Nie ograniczamy się jednak do tego – nasza oferta obejmuje również produkcję i dystrybucję energii elektrycznej oraz paliw gazowych. Rozumiemy, jak ważna jest infrastruktura, dlatego zajmujemy się również robotami związanymi z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Wierzymy, że nasze usługi są fundamentem dla wielu przedsiębiorstw i gospodarstw domowych, które codziennie polegają na niezawodnym dostępie do energii.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług jest widoczne w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością, ciągle poszukując nowych rozwiązań, które uczynią nasze usługi jeszcze bardziej efektywne i przyjazne dla środowiska. Nasza wiedza techniczna i doświadczenie pozwalają nam oferować doradztwo techniczne na najwyższym poziomie, wspierając naszych klientów w realizacji ich celów energetycznych.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój lokalnej społeczności i gospodarki. Nasz kapitał zakładowy wynosi 21 120 000 zł, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi partnerzy.

W Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej "Legionowo" Sp. z o.o. każdego dnia pracujemy z pasją, aby zapewnić naszym klientom energię, która napędza ich domy i przedsiębiorstwa. Jesteśmy tu dla Was, dostarczając energię, która łączy, rozwija i ułatwia codzienne życie.

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik szklarni z orchideami

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Operator maszyn

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Nowy Dwór Mazowiecki
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pracownik sklepu

    Norbert Pietruszka Delikatesy "ZygZak"
    • Warszawa
    • 6 200-7 800 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Ciepłownia PEC „Legionowo” Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Legionowo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych budynku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Maszynista urządzeńi odżużlania i nawęglania

    • Legionowo

      - nadzór i obsługa urządzeń odżużlania, nawęglania i odpylania na terenie ciepłowni,
      - drobne naprawy.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 500 PLN

    • Legionowo
    • umowa na zastępstwo

      Utrzymanie czystości w pomieszczeniach budynku biura.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN

Pracodawcy w Legionowie