IT Service Sp.z.o.o.

Czy to Twoja firma?

IT Service sp. z o.o.. praca

Warszawa

Jesteśmy firmą działającą w branży IT, tworzącą oprogramowanie wspierające automatyzację procesu obsługi klienta i sprzedaży, oraz globalne marki w cyberbezpieczeństwie, analizie , oraz automatyzacji zadań związanych z ich obecnością w sieci internetowej. Znajdziesz u nas świetny i zgrany zespół , ciekawe projekty i dużo pozytywnej energii.

IT Service Sp.z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy IT Service Sp.z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IT Service Sp.z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IT Service Sp.z.o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca IT Service Sp.z.o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy. Umowa-zlecenie

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • Pracownik biurowy bez doświadczenia. Umowa-zlecenie.

      Praca stała lub dorywcza, w stabilnej i perspektywicznej firmie, w szybko rozwijającej się branży cyfrowych finansów.

      Nie wymagamy doświadczenia na podobnych stanowiskach. Wszystkiego Cię nauczymy.

      Zakres obowiązków

      Praca polega na łatwych operacjach przesyłania danych w testowej sieci transakcyjnej w wersji demo, wykonywanych zdalnie na komputerze, bez angażowania własnych środków.

      Wymagania

      Wymagana znajomość obsługi komputera, języka polskiego na poziomie podstawowym, poruszania się po internecie, pełnoletniość, chęć zdobywania nowych doświadczeń, oraz dobra samoorganizacja czasu i powierzonych zadań.

      Oferujemy

      darmowe szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków. Możliwość szybkiego rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych, tygodniowe wypłaty, i pełne ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne.

      Zatrudnienie w ramach umowy.

      Atrakcyjne zarobki uwarunkowane poświęconym czasem i nakładem pracy, nawet do 4600zł netto na miesiąc.

Pracodawcy w Warszawie