Czy to Twoja firma?

Sandra Greń praca

Warszawa

Witaj w naszym sklepie spożywczym, miejscu, gdzie jakość i świeżość produktów są zawsze na pierwszym miejscu. Jestem Sandra Greń, założycielka i właścicielka sklepu, który od 2021 roku serwuje mieszkańcom Warszawy najlepsze artykuły spożywcze dostępne na rynku. Nasza siedziba przy ulicy Zygmunta Hübnera 1/U9 stała się synonimem zaufania i gwarancji zadowolenia dla naszych klientów.

Nasza historia rozpoczęła się w czerwcu 2021 roku, kiedy to z pasji do jakości i miłości do dobrego jedzenia postanowiłam otworzyć własny sklep. Od tego czasu, każdego dnia staramy się dostarczać produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Mimo że jesteśmy lokalnym przedsiębiorstwem, nasze ambicje oraz zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych produktów są wielkie.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór artykułów spożywczych, które z pewnością zaspokoją Twoje codzienne potrzeby. Od świeżych warzyw i owoców, przez wysokiej jakości nabiał, aż po szeroką gamę produktów suchych – wszystko to zostało starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić Ci najlepsze doznania kulinarne.

Jako lokalny sklep spożywczy, jesteśmy blisko naszych klientów i ich potrzeb. Rozumiemy, jak ważne jest, aby w dzisiejszym zabieganym świecie znaleźć miejsce, w którym można zaopatrzyć się w zdrowe i świeże produkty. Dlatego też, nasza pozycja na rynku opiera się na zaufaniu i relacjach, które budujemy każdego dnia.

Choć nie posiadamy formalnie zdefiniowanej misji czy zestawu wartości, nasze działania zawsze kierujemy uczciwością, troską o klienta i dążeniem do doskonałości. To one są niepisane, ale głęboko zakorzenione w codziennej pracy i interakcjach z naszymi gośćmi.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Warszawie, by na własne oczy przekonać się o różnorodności i jakości naszych produktów. Jesteśmy tutaj, aby służyć naszym klientom, odpowiadać na ich potrzeby i stale poprawiać naszą ofertę, aby każde zakupy były przyjemnością.

Do zobaczenia w sklepie!

Sandra Greń najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Sandra Greń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sandra Greń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sandra Greń

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Sandra Greń
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Sandra Greń - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Sandra Greń
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 3 000-3 500 zł / mies.
    • Praca w sklepie spożywczym. Miejsce pracy Warszawa Żoliborz ul. Zygmunta Hubnera.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta według standardów sieci
      • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów
      • Dbanie o czystość w sklepie

      Wymagania

      • Obowiązkowo książeczka sanepidu.

      Oferujemy

      • Umowa zlecenie
      • Stabilne zatrudnienie
      • Przyjazna atmosfera
      • Premie za dobre wyniki sklepu
  • Sprzedawca-praca w Żabce

    Sandra Greń
    • Warszawa
    • Zatrudnię dwie osoby do pracy w sklepie Żabka.

      Miejsce pracy Warszawa Żoliborz Artystyczny ul Zygmunta Hubnera 1.

      Praca zmianowa od 6-14.30 i od 14.30-23

      Doświadczenie mile widziane ale nie wymagane.

      Wymagania

      • Książeczka sanepidu

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie