FoxyCredit

Czy to Twoja firma?

FoxyCredit praca

Warszawa

FoxyCredit https://FoxyCredit.com/pl/ – your right choice to compare lenders and their loan terms.

FoxyCredit is one of the leading platforms in the market where you can compare loan terms, amounts, interest rates, check out must-have documents, and the requirements of microfinance organizations in your country.

FoxyCredit najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Copywriter Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy FoxyCredit

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FoxyCredit

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Junior Marketing Specialist

    Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.
    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa na zastępstwo
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Warszawa
    • umowa o pracę tymczasową
    • bez doświadczenia
    Dodana
  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Dodana

Mapa FoxyCredit

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
FoxyCredit
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FoxyCredit - oferty archiwalne

  • Copywriter

    FoxyCredit
    • Warszawa
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • Za monitorem w domu lub w wygodnym biurze od pierwszego dnia poczujesz ciepłą i przyjazną atmosferę pracy zespołowej w naszej firmie. FoxyCredit to właściwy wybór do porównania wierzycieli i ich warunków pożyczki. Nasza firma posiada wakat na stanowisko Copywritera ze znajomością języka angielskiego.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie tekstów SEO na TK od wykonawców SEO
      • Pisanie tekstów sprzedażowych, aktualności i artykułów przeglądowych dla FinTech na temat produktów firmy, komunikatów prasowych do blogowania, serwisów społecznościowych i zasobów stron trzecich
      • Opracowanie atrakcyjnych łańcuszków i tytułów dla nich
      • Uczestniczył w tworzeniu UTP

      Wymagania

      • Znajomość języka angielskiego nie niższa niż C1
      • Doświadczenie w pisaniu tekstów, artykułów sprzedażowych i newsowych dla branży Fintech na temat: forex, biznesu maklerskiego i giełdowego, biznesu kryptograficznego
      • Dogłębne zrozumienie tworzenia tekstów SEO
      • Rozwój łańcuchów listowych do dystrybucji e-maili
      • Umiejętności syntezy i analizy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie 800 1200 USD
      • Pracuj zdalnie lub z biura
      • Szkolenie firmowe, przejrzyste i wygodne wejście do biura
      • Pracuj w świetnym zespole profesjonalistów
      • Wspólne imprezy i imprezy firmowe
      • Prześlij swoje CV!

Pracodawcy w Warszawie