Czy to Twoja firma?

PPHU EXAMIDA sc praca

Łódź

Od ponad trzech dekad, PPHU EXAMIDA sc jest dumnie obecna na modowym firmamencie, tworząc odzież, która łączy w sobie pasję do mody z najwyższymi standardami jakości. Nasza przygoda zaczęła się w 1985 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zatrudniając 30 specjalistów, jesteśmy w stanie zaoferować usługi szwalnicze na najwyższym poziomie. Nasza odzież codzienna i sportowa to wynik połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym wzornictwem. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszych klientów w wprowadzaniu ich własnych marek na rynek, począwszy od przygotowania sample, poprzez doradztwo w zakresie wyboru materiałów, aż po finalne etapy produkcji.

Nasza krojownia to serce firmy, gdzie każdy projekt nabiera realnych kształtów. Dzięki własnym materiałom najwyższej jakości i parkowi maszynowemu, który sprosta najtrudniejszym realizacjom, jesteśmy w stanie zagwarantować produkty, które z dumą nosi się przez lata. Nasze maszyny specjalistyczne i ploter do druku szablonów systemem Gerber to przykłady inwestycji w technologie, które pozwalają nam być o krok przed konkurencją.

Jesteśmy otwarci na świat – obsługujemy zlecenia z całej Polski oraz zagranicy, co świadczy o międzynarodowym uznaniu naszej marki. Nasze usługi nie kończą się na szyciu – współpracujemy z konstruktorami odzieży, hafciarniami i oferujemy pomoc w zamówieniu metek z logiem klienta. Ponadto, nasza oferta materiałów obejmuje próbki sprowadzane prosto z Włoch, co pozwala na realizację projektów o unikalnym charakterze.

W PPHU EXAMIDA sc wierzymy, że sukces tkwi w szczegółach. Dlatego też każdy etap produkcji jest dla nas równie ważny, a kompleksowa obsługa to nie tylko obietnica, ale codzienna praktyka. Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy coś wyjątkowego.

PPHU EXAMIDA sc najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Łódź
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy PPHU EXAMIDA sc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU EXAMIDA sc

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU EXAMIDA sc

Siedziba główna

Praca PPHU EXAMIDA sc - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    PPHU EXAMIDA sc
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України

    • Zatrudnimy wykwalifikowane szwaczki na overlock i stębnówkę.

      Praca w przyjaznym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie.

      Praca całoroczna na umowe o pracę.

      Zakres obowiązków

      Obsluga maszyn szyjących

      Wymagania

      Doświadczenie w produkcji odzieży z tkanin

      Oferujemy

      Stała praca

      Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Łodzi