Czy to Twoja firma?

Francepol Drive sp. z o.o. praca

Zielona Góra

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem polskiej branży transportowej. Nasza historia zaczęła się w 1995 roku, kiedy to nasza rodzinna firma, znana wówczas jako Cyrtopol, rozpoczęła swoją działalność od importu owoców cytrusowych i bananów. Dwa lata później, w 1997 roku, przejęliśmy 100% udziałów w Francepol, co było kamieniem milowym w naszej historii. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy nasze usługi, a nasza baza w Starym Kisielinie pod Zieloną Górą stała się sercem naszej działalności.

Z dumą możemy powiedzieć, że przekształciliśmy się w jedną z największych prywatnych, rodzinnych firm transportowych w Polsce. Nasza flota liczy ponad 400 pojazdów, które są nie tylko różnorodne pod względem zabudowy, ale także wyposażone w najnowocześniejsze technologie, takie jak silniki Euro6 i panele fotowoltaiczne na dachach. To wszystko świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacje i dbałość o środowisko naturalne.

Jesteśmy specjalistami w międzynarodowym transporcie ciężarowym oraz spedycji, oferując przewozy ładunków drobnicowych oraz całopojazdowych. Nasze samochody samowyładowcze z naczepą Walking Floor oraz wózkami widłowymi, a także zestawy przestrzenne, są gwarancją elastyczności i dostosowania do potrzeb naszych klientów. Działamy na terenie Unii Europejskiej oraz krajów strefy Schengen, co pozwala nam na obsługę szerokiego spektrum zleceń.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Posiadamy certyfikaty takie jak Wiarygodności Creditreform, "Solidna Firma" oraz ISO:9001:2000, które są potwierdzeniem naszej wiarygodności i wysokich standardów. Ponadto, nasz własny warsztat i wyspecjalizowana kadra mechaników samochodowych zapewniają, że nasze pojazdy są zawsze w doskonałym stanie technicznym.

Nasza kadra, składająca się z 40 spedytorów i innych specjalistów, jest naszym największym atutem. To dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Szkolimy naszych kierowców w zakresie eco-drivingu, co przekłada się na efektywność i ekologiczność naszych przewozów.

Przez lata nasza działalność została uhonorowana wieloma wyróżnieniami, w tym "Gazele Biznesu", certyfikatami "Lubuskiego Lidera Biznesu", a także pierwszym miejscem w rankingu "Diamentów Forbes". To wszystko świadczy o naszej stabilności, solidności i renomie, którą budujemy każdego dnia.

Jesteśmy Francepol Drive – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu i spedycji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Francepol Drive spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Francepol Drive spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Francepol Drive spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Francepol Drive spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba główna w Zielonej Górze

Praca Francepol Drive spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego c+e

    Francepol Drive spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie samochodami ciężarowymi pow. 12T, przewóz towarów w ruchu krajowym oraz w obszarze Unii Europejskiej oraz EOG, załadunki i rozładunki. Dbanie o pojazd służbowy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe. Prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat. C+E, ważne badania psychologiczne, świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców (kod 95). Mile widziana znajomość języka (język niemiecki, język angielski, język ukraiński)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 300 do 10 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zielonej Górze