Czy to Twoja firma?

BUDOKRUSZ SA praca

Grodzisk Mazowiecki

Od ponad trzech dekad, BUDOKRUSZ S.A. jest synonimem solidności i innowacyjności w polskiej branży budowlanej. Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy oddział betonu w Warszawie. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, by dziś móc z dumą mówić, że jesteśmy jednym z liderów rynku, specjalizującym się w produkcji betonu towarowego oraz kostki brukowej.

Nasze produkty, od prefabrykatów betonowych po zaawansowane technologicznie kruszywa, są synonimem najwyższej jakości. To za sprawą naszego zaangażowania w innowacje, które znajdują odzwierciedlenie w takich realizacjach jak ekskluzywne płyty dekoracyjne Musso czy technologia SILCO Elite dla marki Vestone. Jesteśmy dumni, że nasze działania zostały potwierdzone certyfikatem Systemu Zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009 oraz Świadectwem Deklaracji Środowiskowej III Typu dla naszych ekologicznych betonów ECO LINE.

Posiadamy własne kopalnie kruszyw, co gwarantuje nie tylko stabilność produkcji, ale także pozwala nam na rozwój nowych technologii. To właśnie dzięki temu możemy oferować produkty, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają oczekiwania naszych klientów.

W BUDOKRUSZ S.A. wiemy, że zaufanie buduje się latami, a utrzymuje przez ciągłe dążenie do doskonałości. Nasze Centralne Laboratorium Betonu i Kruszyw jest sercem firmy, które nieustannie kontroluje proces produkcji, zapewniając, że każdy produkt wychodzący z naszych fabryk jest nie tylko solidny, ale i bezpieczny dla użytkowników oraz środowiska.

Nasza misja, choć nie jest sformułowana w jednym zdaniu, jest wyrażona poprzez każdy aspekt naszej działalności – od wyboru surowców, przez proces produkcyjny, aż po finalny produkt i obsługę klienta. Wszystko to, by dostarczać rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania rynku.

Jesteśmy BUDOKRUSZ S.A. – fundamentem polskiego budownictwa, innowatorami w produkcji betonu i kostki brukowej, zaufanym partnerem w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej marce i jakości.

BUDOKRUSZ SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BUDOKRUSZ SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUDOKRUSZ SA

Mapa BUDOKRUSZ SA

Siedziba główna

BUDOKRUSZ SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
BUDOKRUSZ SA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Grodzisk Mazowiecki
  3. Bielsko-Biała
  4. Łódź
  5. Białystok
  6. Pruszków
  7. Żychlin
  8. Poznań
  9. Lublin
  10. Ozarów Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BUDOKRUSZ SA - oferty archiwalne

  • Młodsza księgowa

    • Grodzisk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Twój zakres obowiązków
      • Księgowanie faktur zakupu
      • Analiza i uzgadnianie kont księgowych
      • Wystawianie faktur sprzedaży.
      • Księgowanie wyciągów bankowych.
      • Uzgadnianie sald z kontrahentami.
      • Prowadzenie ewidencji do rozliczeń VAT
      • Praca pod nadzorem głównego księgowego
      • Przygotowywanie płatności
      Nasze wymagania
      • Zainteresowanie rozwojem kariery w pełnej księgowości
      • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowym
      • Praktyczna znajomość przepisów z dziedziny prawa podatkowego
      • Mile widziana znajomość SAP
      • Kompetencje analityczne
      • Chęć nauki i rozwoju
      • Biegłość w obsłudze komputera
      • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
      • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
      • Dokładność i dobra organizacja pracy
      • Samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność
      • Umiejętność pracy w zespole
      To oferujemy
      • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Otwarte i wspierające środowisko pracy

Pracodawcy w Grodzisku Mazowieckim