Czy to Twoja firma?

AVIOTEX KKC sp. z o.o. praca

Legionowo

Od ponad wieku, AVIOTEX KKC jest synonimem innowacji i doskonałości w świecie reklamy pneumatycznej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1922 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Jesteśmy dumni, że możemy się pochwalić pozycją największego producenta balonów, namiotów pneumatycznych oraz bram dmuchanych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Nasza oferta to nie tylko produkty, to przede wszystkim rozwiązania. Tworzymy balony reklamowe, namioty pneumatyczne, bramy dmuchane, a także akcesoria turystyczne, przystawki do przyczep kempingowych czy namioty harcerskie. Każdy produkt jest dla nas szansą, by pokazać naszą pasję do tworzenia i dbałość o szczegóły. Nasze tapicerstwo to połączenie rzemiosła z nowoczesnością, a możliwość produkcji nietypowych wzorów i kształtów to wyzwanie, które zawsze podejmujemy z entuzjazmem.

Misja, która nas prowadzi, to ciągłe dostosowywanie się do dynamicznie zmieniającego się rynku Unii Europejskiej. Dążymy do tego, by każdy Klient czuł się wyjątkowo i miał pewność, że jego potrzeby zostaną zaspokojone. Nasza fachowa kadra to fundament, na którym budujemy naszą markę – to dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy oferować produkty najwyższej jakości.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo – to codzienna praktyka. Stale współpracujemy z czołowymi firmami i inwestujemy w nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam na zwiększenie dokładności i szybkości produkcji. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki ciągłemu rozwojowi możemy utrzymać naszą wiodącą pozycję na rynku.

W AVIOTEX KKC każde zamówienie traktujemy priorytetowo. Pełna obsługa, od projektu, przez wykonanie, aż po dostawę do Klienta, to standard, który gwarantujemy. Rozumiemy, że nasze produkty to nie tylko elementy reklamowe, ale przede wszystkim nośniki ważnych przekazów naszych Klientów.

Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia w krawiectwie ciężkim, które pozwala nam na tworzenie wyjątkowych produktów, odpowiadających na indywidualne potrzeby. Nasza bardzo wysoka jakość materiałów oraz pełna gama kolorystyczna produktów reklamowych to obietnica, którą składamy każdemu, kto zdecyduje się nam zaufać.

AVIOTEX KKC to więcej niż firma – to historia, tradycja i przyszłość reklamy pneumatycznej. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami.

AVIOTEX KKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AVIOTEX KKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AVIOTEX KKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AVIOTEX KKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Legionowie

Praca AVIOTEX KKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    AVIOTEX KKC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Legionowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace związane z przygotowaniem produkcji, przyjmowanie, wydawanie towarów, obsługa komputera.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Legionowie