PBI Stok sp. jawna

Czy to Twoja firma?

PBI Stok sp. j. praca

Otwock

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Budowlano Instalacyjnym Stok, znanym również jako PBI Stok. Nasza historia sięga roku 2002, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność w malowniczym Otwocku. Od tamtej pory, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy przestrzeń życiową, która odpowiada na potrzeby naszych klientów.

Specjalizujemy się w robotach budowlanych, które obejmują wznoszenie budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Naszą misją jest budowanie nie tylko ścian, ale przede wszystkim bezpiecznych, funkcjonalnych i estetycznych miejsc, które stają się prawdziwym domem dla naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i tradycji, jesteśmy w stanie dynamicznie reagować na zmieniające się wymagania rynku mieszkalnego, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Jakość jest dla nas kluczowa. Dbamy o to, aby każdy projekt był realizowany z największą starannością, co pozwala nam utrzymać wysoki standard oferowanych usług. W naszej pracy łączymy tradycyjne metody budownictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami, co sprawia, że nasze realizacje są nie tylko trwałe, ale i innowacyjne.

Zaangażowanie w każdy projekt to dla nas podstawa. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam tworzyć przestrzenie, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W PBI Stok, każdy klient jest traktowany indywidualnie, a jego zadowolenie jest naszym priorytetem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy stworzyć miejsce, które będzie idealnie odpowiadać na Twoje potrzeby i marzenia.

PBI Stok sp. jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Otwock
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PBI Stok sp. jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PBI Stok sp. jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk - Hauselektriker

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    Wygasa

Mapa PBI Stok sp. jawna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PBI Stok sp. jawna - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy i nadzoru

    • Otwock
    • pełny etat
    • Przedsiębiorstwo budowlane zatrudni inżynierów i techników do realizacji inwestycji budowlanych. Mile widziane doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych oraz obsługi komputera ze znajomością oprogramowania Norma. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert zawierających wykształcenie, doświadczenie zawodowe, posiadane uprawnienia zawodowe, dane kontaktowe.

      Zakres obowiązków

      • praca biurowa przy organizacji procesów budowlanych,
      • praca na budowie przy wykonywaniu obmiarów, kosztorysów,
      • kierowanie, nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych,
      • przygotowywanie ofert i dokumentacji przetargowych,
      • prowadzenie korespondencji służbowej.

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunkach budowlanych lub zbliżonych,

      Oferujemy

      • pracę w profesjonalnym zespole,
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
      • pracę przy wznoszeniu różnorodnych obiektów,
      • elastyczny czas pracy.

Pracodawcy w Otwocku