Czy to Twoja firma?

Przedszkole nr 6 w Otwocku praca

Otwock

Witajcie w Przedszkolu Publicznym nr 6 w Otwocku, miejscu, gdzie każdy dzień jest przygodą, a nauka przeplata się z zabawą. Od momentu założenia naszej placówki w 1992 roku, jesteśmy dumą ulicy Kubusia Puchatka 28, tworząc bezpieczne i kreatywne środowisko dla naszych przedszkolaków. Jako instytucja edukacyjna prowadzona przez gminę, naszym celem jest zapewnienie dzieciom najlepszego startu w życiu.

Nasza historia jest zapisem nieustannego dążenia do tego, aby być miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, uczyć się nowych umiejętności i budować pierwsze ważne relacje społeczne. Choć nie posiadamy wyraźnie zdefiniowanej specyfiki programowej, to nasza oferta edukacyjna jest bogata i dostosowana do potrzeb najmłodszych. Zajęcia, które prowadzimy, są nie tylko atrakcyjne, ale i edukacyjne, co sprawia, że każdy dzień w naszym przedszkolu to nowa przygoda.

Jako przedszkole publiczne, jesteśmy transparentni w kwestiach finansowych, co potwierdzają nasze sprawozdania finansowe z lat 2020 i 2021. Dbamy o to, aby nasze działania były zawsze klarowne i zrozumiałe dla rodziców oraz opiekunów naszych przedszkolaków.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych przewag, to jesteśmy przekonani, że nasza pasja i zaangażowanie w rozwój dzieci są najlepszą wizytówką naszej placówki. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na troskliwą opiekę oraz edukację na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do naszego przedszkola, gdzie każdy dzień jest nowym rozdziałem w księdze dzieciństwa, a my jesteśmy autorami wspierającymi najmłodszych w pisaniu ich pierwszych stron.

Przedszkole nr 6 w Otwocku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole nr 6 w Otwocku

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 6 w Otwocku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole nr 6 w Otwocku

Siedziba główna

Przedszkole nr 6 w Otwocku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole nr 6 w Otwocku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole nr 6 w Otwocku - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela ( 370 j)

    • Otwock
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi w wieku 3-6 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 709,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa + premia do 20 %
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Otwocku