Czy to Twoja firma?

Sąd Rejonowy w Otwocku praca

Otwock

W sercu malowniczego Otwocka, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, nasza kancelaria komornicza przy Sądzie Rejonowym w Otwocku od lat służy mieszkańcom, dostarczając usługi prawne na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem doświadczonych komorników, których pasją jest pomoc ludziom w dochodzeniu ich praw i egzekwowaniu orzeczeń sądowych z należytą starannością i profesjonalizmem.

Nasza działalność to nie tylko wykonywanie orzeczeń sądowych, ale również udzielanie porad prawnych, które pomagają naszym klientom zrozumieć zawiłości prawne i znaleźć skuteczne rozwiązania ich problemów. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim uczciwością, rzetelnością i empatią, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest wsparcie i zrozumienie dla osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych.

Mimo że nie możemy podzielić się szczegółami naszej misji czy wyznawanych wartości, to nasze codzienne działania są najlepszym odzwierciedleniem tego, co jest dla nas najważniejsze – sprawiedliwość i pomoc naszym klientom. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca przyczynia się do utrzymania porządku prawnego i sprawiedliwości w naszym społeczeństwie.

Jako część społeczności otwockiej, zawsze staramy się być blisko ludzi, słuchać ich potrzeb i odpowiadać na nie z pełnym zaangażowaniem. Nasze usługi są dostępne dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w zrozumieniu prawa i dochodzeniu swoich praw.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług komorniczych. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i służyć naszą wiedzą oraz doświadczeniem, zawsze z poszanowaniem dla każdego klienta i jego indywidualnej sytuacji. Razem możemy znaleźć drogę do rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych spraw prawnych.

Sąd Rejonowy w Otwocku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Sąd Rejonowy w Otwocku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sąd Rejonowy w Otwocku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sąd Rejonowy w Otwocku

Siedziba główna

Sąd Rejonowy w Otwocku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Sąd Rejonowy w Otwocku - oferty archiwalne

  • P.o. sekretarza sądowego ( 255 j)

    Sąd Rejonowy w Otwocku
    • Otwock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń oraz innych czynności przewidzianych w regulaminie wewnętrznego urzędowania sądów powszechnych i w przepisach szczególnych;
      2. Protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach;
      3. Sporządzenie wezwań, zawiadomień i wokand na rozprawy i posiedzenia;
      4. Przekazywanie akt do archiwum;
      5. Rejestrowanie spraw w systemie informatycznym, wprowadzanie danych do programu w zakresie obsługiwanego referatu sędziego i monitorowanie zgodności i kompletności wpisów w systemie z aktami;
      6. Sporządzanie i redagowanie pism;
      7. Obsługa urządzeń biurowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice, komunikatywność, wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 498 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik gospodarczy ( 238 j)

    • Otwock
    • część etatu

      1. Utrzymywanie porządku na posesji Sądu Rejonowego w Otwocku ul. Armii Krajowej 2, w tym zamiatanie parkingów oraz części chodnika przed budynkiem, odśnieżanie parkingów oraz części chodnika przed budynkiem w okresie zimowym, utrzymanie i pielęgnacja trawników (koszenie, podlewanie, nawożenie, grabienie), zgrabianie liście w okresie jesiennym,
      2. Wykonywanie drobnych napraw i prac konserwacyjnych np. wymiana żarówek, naprawa klamek itp.
      3. Prowadzenie magazynu artykułów biurowych poprzez i ich ewidencjonowanie i wydawanie.
      4. Zastępowanie archiwisty w czasie jego nieobecności poprzez wydawania akt z archiwum zakładowego do sekretariatów wydziałów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, obsługa komputera MS Ofice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN

Pracodawcy w Otwocku