Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe SZKLARZTOM

Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe SZKLARZTOM praca

Zielona Góra

Od ponad czterech dekad "Szklarztom" PHU Maciej Tomaszewicz z dumą służy mieszkańcom Zielonej Góry i okolic, dostarczając im najwyższej jakości usługi szklarskie. Zaczynaliśmy naszą przygodę w 1982 roku, a nasza pasja do szkła i rzemiosła pozwoliła nam na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia, które przekładamy na każde zlecenie.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz produktów i usług, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające potrzeby. Specjalizujemy się w tworzeniu luster na wymiar, które dodają przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Nasze szkło z grafiką to prawdziwe dzieła sztuki, które ożywią każde wnętrze. Dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i komfort, oferujemy montaż paneli, szklenie okien i wystaw sklepowych, a także szkło bezpieczne VSG i szyby zespolone z argonem, które zapewniają izolację termiczną i akustyczną.

Jesteśmy dumni z naszych sprawdzonych metod pracy, które pozwalają nam na osiąganie doskonałych rezultatów. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Nasza wiedza i umiejętności są gwarancją jakości, której możesz zaufać.

Chociaż nie ujawniamy naszej misji i wartości wprost, każdy projekt, który realizujemy, jest odzwierciedleniem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w rzemiosło. Dążymy do tego, aby każdy Klient czuł się wysłuchany i zadowolony z końcowego produktu.

Zapraszamy do współpracy zarówno indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorstwa. Jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom nowoczesnego szklarstwa, tworząc rozwiązania, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i przekonaj się, że "Szklarztom" to synonim rzetelności i jakości.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe SZKLARZTOM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Szklarz Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe SZKLARZTOM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe SZKLARZTOM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe SZKLARZTOM

Siedziba główna

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe SZKLARZTOM - oferty archiwalne

  • Szklarz

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakład szklarski SZKLARZTOM Tomaszewicz zatrudni pracownika !!!

      Zainteresowanych (mężczyzn) prosimy o kontakt tel. 605-476-977. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Proszę dzwonić, chętnie odpowiemy na zadane pytania.

      Zakres obowiązków

      • Cięcie szkła,
      • Montaż szkła u klienta.

      Wymagania

      • Komunikatywność,
      • Uczciwość,
      • Chęć do pracy,
      • Prawo jazdy kat. B
      • Doświadczenie niewymagane --> wszystkiego nauczymy !!!

      Oferujemy

      • Pracę od zaraz !
      • Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia,
      • Gwarantujemy terminowo wypłacane wynagrodzenie ( miesięcznie lub tygodniowo).

Pracodawcy w Zielonej Górze