Czy to Twoja firma?

Chatka Małgorzatki praca

Zielona Góra

W sercu Zielonej Góry, gdzie tradycja splata się z pasją do słodkości, znajduje się nasza rodzinna cukiernia - Chatka Małgorzatki. Od wielu lat jesteśmy miejscem, gdzie każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Nasze receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie są gwarancją niezmiennego, domowego smaku, który zna i ceni wielu naszych klientów.

Nasza oferta to bogactwo tradycyjnych wyrobów cukierniczych, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jesteśmy również otwarci na indywidualne zamówienia – jeśli masz specjalne życzenie lub okazję, chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowy przysmak, który sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

W Chatce Małgorzatki każdy klient jest traktowany jak część rodziny. Rozumiemy, jak ważne są osobiste doświadczenia i wspomnienia związane z jedzeniem, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i troską o szczegóły. Nasze domowe wypieki to nie tylko pyszność, ale i część naszej rodzinnej historii, którą pragniemy się dzielić.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Zielonej Górze i doświadczenia niepowtarzalnego smaku naszych wyrobów. Odkryj z nami magię cukiernictwa, gdzie każdy kąsek opowiada historię pełną miłości do słodkości.

Chatka Małgorzatki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cukiernik Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Chatka Małgorzatki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chatka Małgorzatki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Chatka Małgorzatki

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Chatka Małgorzatki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Chatka Małgorzatki - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie ciast, ciastek zgodnie z przepisami,
      • Dbanie o świeżość i jakość produktów do wyrobów cukierniczych,
      • Składanie, dekorowanie tortów.

      Wymagania

      • Zamiłowanie do cukiernictwa i zaangażowanie w pracę,
      • Umiejętności pracy w zespole,
      • Pozytywne nastawienie i dobra energia,
      • Mile widziane wykształcenie, doświadczenie

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • Wynagrodzenie zawsze na czas,
      • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,
      • Nowe znajomości.

Pracodawcy w Zielonej Górze