Czy to Twoja firma?

PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki praca

Poznań

Jako PKP CARGO S.A., jesteśmy dumni, że możemy nazwać się liderem w dziedzinie kolejowych przewozów towarowych w naszym kraju i jednym z czołowych graczy na europejskim rynku. Nasza historia rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy to w wyniku restrukturyzacji kolei państwowych, ukształtowaliśmy się jako silna i niezależna marka. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w zarządzaniu zintegrowanym łańcuchem usług logistycznych, co obejmuje nie tylko usługi transportowe, ale również spedycyjne, celne, przeładunkowe oraz dostarczanie towarów aż pod drzwi końcowego odbiorcy. Dzięki przemyślanej strukturze naszej Grupy i największemu parkowi taborowemu wśród towarowych przewoźników kolejowych w Polsce, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Nasza międzynarodowa obecność to nie tylko słowa – realizujemy przewozy towarowe własnym taborem na terenach ośmiu innych krajów Unii Europejskiej. To dowód na to, że nasze ambicje wykraczają poza lokalny rynek, a nasze rozwiązania logistyczne są doceniane na całym kontynencie.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że tylko dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości możemy utrzymać zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych.

Posiadamy również własną sieć terminali konwencjonalnych i intermodalnych, co w połączeniu z terminalem intermodalnym o zdolności przeładunkowej wynoszącej 1,2 mln TEU rocznie, stawia nas na czele innowacji w branży.

Z ponad 21 000 pracowników, każdy z nas jest zaangażowany w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Choć nasze wartości i misja nie zostały tutaj sprecyzowane, codzienna praca każdego z naszych pracowników odzwierciedla dążenie do bycia najlepszym partnerem w obszarze logistyki i transportu.

W PKP CARGO S.A. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie obiecująca jak nasza historia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie przekonują się, że transport kolejowy towarów może być szybki, bezpieczny i efektywny.

PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator Maszyn / Operator Produkcji

    Bergman Deutschland
    • 15-17 € brutto / godz.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Operator wózka widłowego

    GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
    • Trzcinica
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pomocnik operatora maszyn

    • Mianowice
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia dofinansowane

Data aktualizacji: 03.10.2024

Mapa PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Centrala

Oddział Katowice

PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Ostrów Wielkopolski
  5. Gliwice
  6. Zielona Góra
  7. Katowice
  8. Bydgoszcz
  9. Szczecin
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki - oferty archiwalne

  • Manewrowy

    • Ostrów Wielkopolski
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie min. zawodowe
      Mile widziane doświadczenie na stanowisku - manewrowego
      Mile widziane uprawnienia na st. manewrowego

      Manewrowy jest odpowiedzialny za łączenie i rozłączanie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawianiem, odstawieniem i dostawieniem wagonów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3100zł brutto/mies. - podczas szkolenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu i okolicy