PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Centrala

Oddział Katowice

PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki

Pełna nazwa
PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Grójecka 17 02-021 Warszawa
NIP
9542381960
REGON
277586360
KRS
0000027702
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
17.07.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.17.Z Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.10.Z Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy
  • 49.20.Z Transport kolejowy towarów
  • 52.10.A Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Ostrów Wielkopolski
  5. Gliwice
  6. Katowice
  7. Przemyśl
  8. Gdańsk
  9. Kraków
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca PKP CARGO S.A. Zachodni Zakład Spółki - oferty archiwalne

  • Manewrowy

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie min. zawodowe
      Mile widziane doświadczenie na stanowisku - manewrowego
      Mile widziane uprawnienia na st. manewrowego

      Manewrowy jest odpowiedzialny za łączenie i rozłączanie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnic, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawianiem, odstawieniem i dostawieniem wagonów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3100zł brutto/mies. - podczas szkolenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu