PPHU CEZAR CEZARY KARTASIŃSKI

Czy to Twoja firma?

PPHU CEZAR CEZARY KARTASIŃSKI praca

Chełm

Od ponad dwóch dekad, P.P.H.U. "Cezar" jest synonimem zaangażowania i wszechstronności w branży usługowej i handlowej. Nasza historia rozpoczyna się w 2001 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na realizację wizji firmy, która była by blisko potrzeb klientów i środowiska, oferując usługi pielęgnacji zieleni i utrzymania ogrodów. Z czasem, nasze usługi rozszerzyły się o handel pojazdami, przygotowywanie i dostarczanie żywności dla przewoźników, a także specjalistyczne projekty, które wymagają nie tylko wiedzy, ale i kreatywności.

Znajdujemy się w malowniczej Rzepinie-Kolonii, gdzie każdego dnia nasze działania są świadectwem pasji i profesjonalizmu. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż hurtowa cebulek kwiatów i roślin, ale również kompleksowe usługi transportowe, które gwarantują bezpieczeństwo i terminowość dostaw. W naszej pracy kierujemy się zasadą, że każde zlecenie jest dla nas równie ważne, niezależnie od jego skali.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy przygotowywać i podawać posiłki, dbając o to, by były one nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Nasze usługi doradcze, pośrednictwa i wyceny są zawsze wykonywane z największą starannością i zaangażowaniem, ponieważ wiemy, jak ważne jest zrozumienie i spełnienie oczekiwań naszych klientów.

W P.P.H.U. "Cezar" każdego dnia stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom rynku. Nasze usługi są wyrazem zaufania, jakim obdarzają nas klienci, i dążenia do doskonałości, które jest wpisane w DNA naszej firmy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat cenią sobie nasze zaangażowanie i elastyczność.

PPHU CEZAR CEZARY KARTASIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PPHU CEZAR CEZARY KARTASIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU CEZAR CEZARY KARTASIŃSKI

Mapa PPHU CEZAR CEZARY KARTASIŃSKI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Busko-Zdrój
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU CEZAR CEZARY KARTASIŃSKI - oferty archiwalne

  • KUCHARZ

    • Pawłów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osób na stanowisko kucharz. Istnieje mozliwość przyuczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz mozliwość rozwoju.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków ustalany jest indywidualnie.

      Wymagania

      Wymagamy chęci do pracy.

      Oferujemy

      Stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę i mozliwość rozwoju.

Pracodawcy w Chełmie