Tele Magic

Czy to Twoja firma?

Tele Magic praca

Warszawa

Jesteśmy firmą handlowo-usługową działającą w branży telefonii komórkowej od 2002 roku.
Zajmujemy się importem-exportem, sprzedażą hurtową i detaliczną oryginalnych akcesoriów oraz podzespołów do telefonów komórkowych wiodących marek tj: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, LG, Sony itp. Specjalizujemy się również w naprawach pogwarancyjnych telefonów komórkowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę klienta, a co za tym idzie jego zadowolenie.

Tele Magic

ul.Sławęcińska 1205-850 Macierzysz

tel.

Tele Magic najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Tele Magic

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tele Magic

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Tele Magic

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Tele Magic
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Ruda Śląska
  4. Poznań
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Tele Magic - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w branży GSM

    Tele Magic
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 400-4 000 zł / mies.
    • Chciałbyś zacząć pracę wśród zgranego zespołu? Interesujesz się branżą GSM? Szukasz czegoś nowego?

      Dobrze trafiłeś!

      W związku z dynamicznym rozwojem branży GSM poszukujemy ciekawe osobowości, osoby ambitne, chcące realizować się i zdobywać doświadczenie wśród najlepszych!

      "Konsultant-Sprzedawca" na stoisku z telefonami i akcesoriami do telefonów komórkowych.

      Lokalizacja:

      C.H. Wroclavia, Sucha 1, 50-086 Wrocław

      Praca w trybie równoważnym.

      Nie masz doświadczenia? Jeśli nie boisz się nowych wyzwań z pewnością dasz sobie radę! Przeszkolimy Cię od podstaw, tak abyś szybko został w 100% efektywnym pracownikiem.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      W CV należy umieścić klauzulę:

      "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

      Zakres obowiązków

      • Sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM;
      • Wystawianie paragonów,faktury vat oraz korekt w programie Wapromag;
      • Doradztwo i wsparcie klienta;
      • Usługi naklejania szkieł/foli ochronnych na telefony;
      • Porządek i ekspozycja towaru na stoisku;
      • Dbanie o wizerunek firmy;
      • Realizacja zamówień;
      • Wypełnianie poleceń kierownika/menagera.

      Wymagania

      • Zaangażowania w pracy i uczciwości;
      • Wykształcenie minimum średnie.

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w branży GSM i/lub handlu;
      • Osoby z potencjałem na stanowisku kierownicze i chęcią rozwoju.

      Oferujemy

      • Pełny etat!
      • Tryb pracy równoważny!
      • Pracę w ambitnym, zgranym zespole!
      • Umowę o pracę / lub zlecenia!
      • Stałe wynagrodzenie!
      • Atrakcyjne systemy premiowe!
      • Atrakcyjne systemy motywacyjne!
      • Szkolenia zawodowe!
      • Możliwość rozwoju i awansu!
      • Dopłata do karty Multisport!
      • Dopłata do Compensa Zdrowie!

Pracodawcy w Warszawie