Czy to Twoja firma?

PHU Elproma Sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie instalacji elektrycznych, z głębokimi korzeniami w Piasecznie, gdzie nasza podróż rozpoczęła się w 1981 roku. Jako Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “ELPROMA”, zbudowaliśmy solidną reputację, opierając się na zaufaniu i rzetelności, której kulminacją było przekształcenie nas w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w 2003 roku.

Specjalizujemy się w tworzeniu bezpiecznych i niezawodnych przestrzeni dzięki naszym zaawansowanym systemom antywłamaniowym, przeciwpożarowym oraz telewizji dozorowej. Nasze usługi obejmują cały proces – od projektowania po instalację i konserwację, zapewniając klientom spokój ducha i ochronę, której potrzebują.

Jesteśmy dumni z naszego członkostwa w prestiżowych organizacjach branżowych, takich jak Polska Izba Ochrony i POLALARM, co świadczy o naszym zaangażowaniu w podnoszenie standardów bezpieczeństwa. Nasz profesjonalizm i wysoka jakość sprzętu, wspierane przez doskonałą organizację pracy i zgrany zespół, pozwalają nam oferować usługi, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w doskonałość zostało potwierdzone w 2000 roku, kiedy to otrzymaliśmy CERTYFIKAT SYSTEMU JAKOŚCI ISO 9001. To nie tylko symbol naszej nieustannej dbałości o jakość, ale i obietnica, że każde zlecenie jest realizowane z najwyższą starannością.

W ELPROMA wierzymy, że zaufanie jest fundamentem każdej relacji biznesowej. Dlatego też każdy projekt traktujemy z osobistym zaangażowaniem, dbając o to, by nasze rozwiązania były nie tylko skuteczne, ale i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy wybrali bezpieczeństwo i profesjonalizm ELPROMA.

PHU Elproma Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektronik Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PHU Elproma Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU Elproma Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU Elproma Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca PHU Elproma Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Instalator systemów bezpieczeństwa

    PHU Elproma Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujemy pracownika ze znajomością instalacji elektrycznych lub elektronicznych.

      Praca polega na instalacji i konserwacji systemów bezpieczeństwa takich jak systemy: alarmowe, telewizji, kontroli dostępu itp.

      Oferujemy pracę w Warszawie oraz wysokie wynagrodzenie i samochód służbowy.

      Zakres obowiązków

      • programowanie central
      • uruchamianie urządzeń

      Wymagania

      • wyk.średnie najlepiej kierunkowe
      • niekaralność
      • prawo jazdy
      • sumnienność

      Oferujemy

      • ciekawą pracę
      • wysokie wynagrodzenie
      • samochód służbowy
      • miłą atmosfere
      • młody kolektyw

Pracodawcy w Warszawie