VASCO Cezary Książek

VASCO Cezary Książek najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Serwisant Józefów
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy VASCO Cezary Książek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VASCO Cezary Książek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VASCO Cezary Książek

Siedziba główna

Opinie o firmie VASCO Cezary Książek

3.7

Na podstawie 3 oceny z Google.

Kasia Pieniaca

"Profesjonalizm i profesja na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam"

5 lat temu

Kyrylo Lukianenko

6 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca VASCO Cezary Książek - oferty archiwalne

  • Magazynier (51 j)

    • Józefów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Obsługa magazynu, wydawanie towaru, utrzymanie porządku, raportowanie stanów magazynowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka (56 j)

    • Józefów

      Utrzymywanie porządku i czystości. (dom, biuro). Główne zadania sprzątaczki to: zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie, ścieranie kurzy, czyszczenie łazienki, wynoszenie śmieci, mycie okien.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 000 PLN

Pracodawcy w Józefowie