Żłobek Mały Krzyś

Czy to Twoja firma?

Żłobek Mały Krzyś praca

Józefów

W sercu Józefowa, gdzie spokój łączy się z ciepłem domowego ogniska, znajduje się miejsce wyjątkowe – Żłobek Mały Krzyś. Od 2017 roku jesteśmy przystanią dla najmłodszych, miejscem, gdzie każde dziecko otoczone jest opieką, zrozumieniem i akceptacją. Nasza misja to zapewnienie maluchom poczucia bezpieczeństwa, kiedy najbliżsi są poza domem.

W Małym Krzysiu wiemy, że każdy dzień w życiu dziecka jest cenną okazją do nauki i odkrywania świata. Dlatego nasza oferta edukacyjna jest tak bogata – od języka angielskiego, włoskiego, rosyjskiego, przez plastykę, rytmikę, aż po profesjonalne zajęcia z logopedą. Wierzymy, że wczesna edukacja to inwestycja w przyszłość, dlatego stawiamy na jakość i różnorodność.

Jesteśmy dumni z naszej własnej kuchni, gdzie każdy posiłek przygotowywany jest z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych podopiecznych. Dostosowujemy menu do indywidualnych potrzeb dietetycznych, tak aby alergie czy nietolerancje pokarmowe nie stanowiły przeszkody w pełnym i radosnym uczestnictwie w życiu żłobka.

Bezpieczeństwo naszych małych przyjaciół jest naszym priorytetem. Nasz obiekt spełnia surowe normy budowlano-sanitarne, co pozwala rodzicom spokojnie powierzyć nam to, co mają najcenniejsze – swoje dzieci.

Choć nie znamy jeszcze naszej pozycji na rynku, to jesteśmy przekonani, że nasza przewaga konkurencyjna – indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka, lokalizacja w cichej i bezpiecznej okolicy oraz dbałość o zdrowe odżywianie – sprawia, że rodzice chętnie wybierają właśnie nas.

W Małym Krzysiu każdy dzień to nowa przygoda, a każdy uśmiech naszych podopiecznych to potwierdzenie, że to, co robimy, ma ogromną wartość. Zapraszamy do naszej małej społeczności, gdzie każde dziecko może czuć się jak w domu.

Żłobek Mały Krzyś najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Józefów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Żłobek Mały Krzyś

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Żłobek Mały Krzyś

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka SI

    Centrum Medyczne Damiana
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Lekarz - różne specjalizacje

    Specjalistyczna Praktyka Lekarska Rafał Łukaszewicz
    • Piaseczno
    • kontrakt b2b
    Polecana
    Dodana
  • Ratownik medyczny/pielęgniarz

    Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie
    • Warszawa
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Żłobek Mały Krzyś

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Żłobek Mały Krzyś - oferty archiwalne

  • Opiekun grupy żłobkowej

    • Józefów
    • pełny etat
    • Zatrudnię samodzielnego nauczyciela grupy żłobkowej.

      Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi do lat 3.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe, studentka po licencjacie; kierunek pedagogika,
      • doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3,
      • Dobry kontakt z dziećmi.
      • Umiejętność pracy w grupie
      • Książeczka sanepidowska
      • Zaświadczenie o niekaralności

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • miłą atmosferę pracy.
      • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Józefowie