MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska

Czy to Twoja firma?

MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska praca

Józefów

Jesteśmy MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska, Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i podatków. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Józefowie, w sercu mazowieckiego, 6 marca 2014 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w działalności rachunkowo-księgowej oraz doradztwie podatkowym. Zdajemy sobie sprawę, jak zawiłe i skomplikowane mogą być przepisy podatkowe, dlatego stawiamy na prostotę i przejrzystość w każdym aspekcie naszej pracy. Nasza wiedza i doświadczenie to fundament, na którym budujemy naszą reputację – jesteśmy dumni, że możemy być uznawani za ekspertów w naszej dziedzinie.

W naszym biurze rachunkowym każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem. Rozumiemy, że każdy biznes jest wyjątkowy i wymaga spersonalizowanych rozwiązań. Dlatego też, z zaangażowaniem i empatią, wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, aby dostarczyć usługi, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom.

Chociaż nie możemy się pochwalić naszą misją i głównymi wartościami w tradycyjnym sensie, nasze działania codziennie odzwierciedlają to, co jest dla nas najważniejsze – zaufanie, dokładność i profesjonalizm. To one kierują nami w naszej pracy i są gwarancją, że Twoje finanse są w dobrych rękach.

Zapraszamy do współpracy z MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a doświadczenie spotyka się z innowacyjnością. Razem możemy osiągnąć sukces w świecie finansów.

MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Józefów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Poznań
  4. Pruszków
  5. Sulejówek
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MSC Biuro Rachunkowe Monika Studzińska-Celińska - oferty archiwalne

  • Księgowy / Księgowa

    • Józefów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro Rachunkowe w Józefowie zatrudni księgową do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

      Zakres obowiązków

      • kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami (kpir, ryczałt), rozliczanie podatków (VAT, PIT) oraz sporządzanie deklaracji,
      • obsługa kadrowo- płacowa, comiesięczne rozliczenia z ZUS,
      • kontakt z Klientami,
      • współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS,

      Wymagania

      • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu KPiR, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu KH,
      • doświadczenie w naliczaniu płac,
      • umiejętności sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych/ rozliczeń ZUS,
      • znajomości systemów księgowych, mile widziana Symfonia / Optima.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • stałe zatrudnienie,
      • możliwość nauki i dalszego rozwoju,
      • pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

Pracodawcy w Józefowie