Czy to Twoja firma?

projekt-md Dominika Janiszewska praca

Zielona Góra

Witaj, jestem projekt-md Dominika Janiszewska, Twoim zaufanym dostawcą tekstyliów domowych, których potrzebujesz, aby nadać swojemu wnętrzu ciepło i komfort. Znajdziesz mnie w sercu Zielonej Góry, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzę produkty, które codziennie towarzyszą Ci w najbardziej relaksujących momentach Twojego życia.

Moja specjalność to ręczniki, koce i pościel – wszystko, co sprawia, że Twój dom jest prawdziwym azylem. Choć nie zdradzam wszystkich szczegółów mojej oferty online, zapewniam, że każdy produkt, który opuszcza moje drzwi, jest wykonany z myślą o najwyższej jakości i zadowoleniu klienta. W mojej pracy nie ma miejsca na kompromisy – stawiam na innowacyjność i doskonałość, bo wiem, że Ty również cenisz sobie te wartości.

Może nie opowiadam głośno o swojej historii czy misji, ale każdy dzień pisze nowy rozdział tej opowieści, w której najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Nie potrzebuję międzynarodowej sceny, aby czuć się spełniona – moje zaangażowanie i dbałość o detale mówią same za siebie, a zadowolenie moich klientów jest najlepszym świadectwem mojej pracy.

Nie chwalę się certyfikatami, ale zapewniam, że bezpieczeństwo i jakość to fundamenty, na których buduję zaufanie. Nie muszę też mówić o swojej stabilności finansowej czy przewagach konkurencyjnych – wystarczy, że poczujesz miękkość i komfort moich produktów, a zrozumiesz, że to właśnie w tych prostych przyjemnościach tkwi prawdziwa siła Projekt-Md.

Zapraszam Cię do doświadczenia tej jakości, która jest nie tylko obietnicą, ale codzienną rzeczywistością dla moich klientów. Razem stwórzmy dom pełen harmonii i spokoju, gdzie każdy produkt od projekt-md Dominika Janiszewska dodaje uroku i ciepła.

projekt-md Dominika Janiszewska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy projekt-md Dominika Janiszewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca projekt-md Dominika Janiszewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa projekt-md Dominika Janiszewska

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
projekt-md Dominika Janiszewska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zielona Góra
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca projekt-md Dominika Janiszewska - oferty archiwalne

  • Pomocnik produkcji

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 280-4 000 zł / mies.
    • Przyjmę od zaraz pomocnika produkcji / pracownika fizycznego. Praca w małym zespole.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      - Prace fizyczne / pomocnicze na hali produkcyjnej lub magazynie

      - Pomoc przy wszelkich czynnościach produkcyjnych

      - Pakowanie towaru

      - Przygotowywanie towaru do wysyłki

      - Kontrola jakości

      - Odbiór towaru

      - Utrzymywanie porządku

      Wymagania

      - Oferta kierowana do osób (m) mobilnych

      - Ogólna sprawność manualna

      - Dokładność, staranność i chęć do pracy

      - Mile widziana minimalna znajomość angielskiego

      Oferujemy

      Praca na umowe o prace

      Mila atmosfera

Pracodawcy w Zielonej Górze