Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA

Czy to Twoja firma?

Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA praca

Warszawa

Witaj w naszym świecie piękna i blasku, gdzie każdy dzień jest okazją do celebracji Twojego wyjątkowego stylu. Jesteśmy "Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA", twoje miejsce przeznaczenia, gdy szukasz profesjonalizmu i osobistego podejścia w świecie kosmetyki i pielęgnacji urody. Nasza przygoda rozpoczęła się w sercu Warszawy, 15 maja 2019 roku, z pasją do piękna i pragnieniem dostarczenia naszym klientom wyjątkowych doświadczeń.

Nasza specjalność to detaliczna sprzedaż kosmetyków i artykułów toaletowych, które zostały starannie wyselekcjonowane, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które nie tylko podkreślą Twoje naturalne piękno, ale również zapewnią najlepszą pielęgnację.

Nie ograniczamy się jednak tylko do sprzedaży. Nasze usługi kosmetyczne to prawdziwe arcydzieła, wykonywane z dbałością o każdy szczegół. Od manicure tytanowego, który zapewni Twoim paznokciom trwałość i niezwykły wygląd, po manicure hybrydowy, idealny na każdą okazję. Nasze zabiegi kosmetyczne to nie tylko chwila relaksu, ale przede wszystkim profesjonalna opieka, która sprawia, że każdy nasz klient odchodzi z uśmiechem satysfakcji.

Jako "Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA", jesteśmy dumni z naszego indywidualnego podejścia do każdego klienta. Rozumiemy, że piękno jest wielowymiarowe i unikalne dla każdej osoby, dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasza działalność jest aktywna i prężnie się rozwija, co jest dowodem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, gdzie doświadczysz nie tylko najwyższej jakości usług, ale również poczujesz się jak w domu, dzięki ciepłej i przyjaznej atmosferze. "Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA" to nie tylko nazwa, to obietnica piękna, które rozświetli Twój dzień. Dołącz do naszej społeczności i pozwól sobie na odrobinę luksusu, którą zasługujesz.

Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA

Siedziba główna

Praca Marzena Sypniewska BŁYSKOTKA - oferty archiwalne

  • Stylistka paznokci/manikiurzystka Warszawa

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Salon Kosmetyczny Błyskotka w Warszawie zatrudni stylistkę paznokci.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • wykonywanie manicure klasycznego i hybrydowego,

      • wykonywanie manicure tytanowego (możliwość poznania tej techniki w trakcie pracy),

      • dbałość o stanowisko pracy, sterylizacja narzędzi,

      • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

      Wymagania

      • wysoka kultura osobista,

      • punktualność i komunikatywność,

      • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

      • chęć rozwoju osobistego.

      Oferujemy

      Oferuję:

      • wynagrodzenie w dwufazowym systemie – stała podstawa oparta o umowę oraz dodatek prowizyjny uzależniony od wyników (efektywności i jakości obsłużonych Klientów),

      • rozwój personalny oraz zawodowy – regularne szkolenia produktowe oraz szkolenia z zakresu technik manicure,

      • elastyczne godziny pracy,

      • pracę w miłym i młodym zespole.

  • Stylistka paznokci

    • Warszawa

      Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV i przykładowych zdjęć wykonanych przez siebie stylizacji paznokci na adres e-mail ms.blyskotka@gmail.com. Jednocześnie informuję, że zastrzegam sobie możliwość odezwania się tylko do wybranych kandydatek.

      Wymagania

      Oferujemy

      • wynagrodzenie w dwufazowym systemie – stała podstawa oparta o umowę o prace oraz dodatek prowizyjny uzależniony od wyników (efektywności i jakości obsłużonych Klientów),

Pracodawcy w Warszawie