Czy to Twoja firma?

BAR RESTAURACYJNY URBANOWICZANKA JANUSZ SENCZEK praca

Tychy

Witajcie w Urbanowiczance, naszym wyjątkowym barze restauracyjnym, który dumnie stoi w sercu Tychów. Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej obecności na rynku, która jest świadectwem naszej pasji do gastronomii i zaangażowania w tworzenie niezapomnianych doświadczeń dla naszych gości.

W Urbanowiczance każdy dzień to nowa okazja, by celebrować smak i jakość. Choć nie zdradzimy Wam wszystkich naszych sekretów, możemy śmiało powiedzieć, że opinie naszych klientów mówią same za siebie – jesteśmy miejscem, gdzie obsługa jest zawsze na najwyższym poziomie, a kompetencje naszych pracowników nieustannie zachwycają.

Nasza lokalizacja w Tychach jest nie tylko naszym domem, ale także miejscem spotkań wielu z Was. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności i zawsze staramy się, by każdy, kto przekroczy próg Urbanowiczanki, poczuł się jak u siebie w domu.

Nie musimy opowiadać o naszych wartościach – one są widoczne w każdym talerzu, który wychodzi z naszej kuchni, i w każdym uśmiechu naszego personelu. Jesteśmy tu dla Was, by każda wizyta była wyjątkowa i by pozostawiła w pamięci smak, do którego będziecie chcieli wracać.

Zapraszamy do Urbanowiczanki, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy posiłek jest celebracją tego, co najlepsze w gastronomii. Do zobaczenia w Tychach!

BAR RESTAURACYJNY URBANOWICZANKA JANUSZ SENCZEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BAR RESTAURACYJNY URBANOWICZANKA JANUSZ SENCZEK

Praca alert - powiadomienia

Praca BAR RESTAURACYJNY URBANOWICZANKA JANUSZ SENCZEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BAR RESTAURACYJNY URBANOWICZANKA JANUSZ SENCZEK

Siedziba główna

BAR RESTAURACYJNY URBANOWICZANKA JANUSZ SENCZEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BAR RESTAURACYJNY URBANOWICZANKA JANUSZ SENCZEK - oferty archiwalne

  • Kucharz

    BAR RESTAURACYJNY URBANOWICZANKA JANUSZ SENCZEK
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Organizacja miejsca pracy, samodzielna praca na stanowisku w kuchni.
      Praca w systemie równoważnym wg indywidualnego grafiku w przedziale czasowych 10-20

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: książeczka sanepidowska
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, aktualna książeczka sanepid, mile widziana minimalna praktyka zawodowa - w pracy w zawodzie w lokalu lub stołówce, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, wytrwałość i chęć do pracy na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach