Czy to Twoja firma?

EMGO Krzysztof Wągrodzki praca

Poznań

"EMGO" Krzysztof Wągrodzki

"EMGO" Krzysztof Wągrodzki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Poznań
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy "EMGO" Krzysztof Wągrodzki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "EMGO" Krzysztof Wągrodzki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "EMGO" Krzysztof Wągrodzki

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Złocieniec
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca "EMGO" Krzysztof Wągrodzki - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie jubilerskim w Ustroniu Morskim

    • Ustronie Morskie
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawcy wyrobów jubilerskich w Ustroniu Morskim.

      Praca w okresie letnim na umowę zlecenie.

      Mile widziani uczniowie, maturzyści, studenci.

      Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604 220 120 lub bezpośrednio w naszej placówce:

      Sklep Krystyna

      ul. B. Chrobrego 37/A Ustronie Morskie

      Serdecznie zapraszamy do kontaktu! :)

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta,
      • czyszczenie oraz układanie towaru,
      • obsługa kasy fiskalnej oraz terminalu do kart płatniczych.

      Wymagania

      • komunikatywność,
      • odpowiedzialność,
      • kultura osobista,
      • zainteresowanie biżuterią (mile widziane).

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • pracę w dobrej atmosferze,
      • nabycie wiedzy i doświadczenia w pracy w branży jubilerskiej,
      • możliwość dalszej współpracy.

      Źródło grafiki:

Pracodawcy w Poznaniu