SM "ZRZESZENI"

Czy to Twoja firma?

SM ZRZESZENI praca

Poznań

W sercu Poznania, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni". Jesteśmy dumni z naszej historii, która rozpoczęła się w latach 90-tych, kiedy to z pasją i innowacyjnością przystąpiliśmy do budowy pierwszych mieszkań lokatorskich w Wielkopolsce, finansowanych z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby zapewnić naszym mieszkańcom nie tylko dach nad głową, ale przestrzeń do życia, która spełnia ich marzenia i potrzeby.

Nasza działalność koncentruje się na zarządzaniu nieruchomościami i budowie mieszkań w systemie deweloperskim. Jesteśmy pionierami w tworzeniu przestrzeni mieszkalnych, które łączą w sobie nowoczesność i funkcjonalność, zawsze z dbałością o estetyczny wygląd elewacji i wygodę mieszkańców. Nasz zespół to grupa doświadczonych profesjonalistów, którzy są z nami od wielu lat, co gwarantuje stabilność i najwyższą jakość świadczonych usług.

W "Zrzeszeni" zawsze stawiamy na jakość i innowacyjność. Nasze mieszkania projektujemy z myślą o przyszłości, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy znani z doskonałego stanu technicznego naszych zasobów oraz pięknie utrzymanych terenów zielonych, które są naszą wizytówką i powodem do dumy.

Dzięki mądremu i rozsądnemu zarządzaniu, nasza Spółdzielnia cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród członków oraz partnerów biznesowych. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w tworzenie lepszej przestrzeni do życia przyczynia się do budowania silnej i zintegrowanej społeczności.

Zapraszamy do poznania "Zrzeszeni" – miejsca, gdzie wartości takie jak solidność, zaufanie i dbałość o detale tworzą fundamenty nie tylko budynków, ale i relacji z naszymi mieszkańcami. Razem tworzymy historię, która każdego dnia wzbogaca się o nowe rozdziały.

SM "ZRZESZENI" najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy SM "ZRZESZENI"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SM "ZRZESZENI"

Mapa SM "ZRZESZENI"

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Wejherowo
  6. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SM "ZRZESZENI" - oferty archiwalne

  • Członek Zarządu S.M.

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Rada Nadzorcza ogłasza konkurs na Członka Zarządu SM "ZRZESZENI".

      Zakres informacji i oświadczeń jakie powinny być zawarte w ofercie określone zostały w Regulaminie Przeprowadzania Konkursu na Stanowisko Członka Zarządu oraz w szczegółowym ogłoszeniu o konkursie znajdującym się na stronie internetowej Spółdzielni

      Ofertę można złożyć osobiście w zamkniętej kopercie bezpośrednio w sekretariacie siedziby Spółdzielni lub przesłać na adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa „ZRZESZENI" os. Przemysława 21, 61-064 Poznań z dopiskiem:,, Postępowanie konkursowe na stanowisko Członka Zarządu, „nie otwierać" albo przesłać w formie elektronicznej (w formacie pdf) na adres: biuro@zrzeszeni.com w terminie do dnia 4 listopada 2022 r. do godz.12:00.

      Planowany termin otwarcia ofert: 07.11.2022 r.

      Zakres obowiązków

      • pełnienie funkcji nadzorczej w trakcie prowadzenia prac remontowych, ogólnobudowlanych oraz eksploatacyjnych budynków,

      • przeprowadzanie okresowych i doraźnych przeglądów obiektów należących do Spółdzielni oraz udział w komisjach przeglądów okresowych,

      • opracowywanie planów remontów rocznych i wieloletnich,

      • przygotowywanie materiałów niezbędnych do przeprowadzania przetargów na remonty,

      • prowadzenie rejestrów wykonywanych prac przez pracowników technicznych oraz firmy zewnętrzne, potwierdzanie faktur dla wykonania sprawozdawczości i analiz w zakresie poniesionych kosztów,

      • prowadzenie problematyki związanej z eksploatacją wszelkich urządzeń,

      • współdziałanie przy opracowywaniu planów gospodarczo-finansowych,
      • przygotowywanie materiałów i udział w posiedzeniach organów statutowych Spółdzielni, w tym: Walnego Zgromadzenia i Rady Nadzorczej,

      • organizowanie przewidzianych prawem przeglądów budynków i instalacji wraz z kontrolą w tym zakresie,

      Wymagania

      • co najmniej 10 letni staż pracy, w tym co najmniej 3 letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych,

      • wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku budowlanym,

      • znajomość przepisów techniczno - budowlanych, preferowane uprawnienia ogólnobudowlane,

      • znajomość ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych i prawa spółdzielczego oraz zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,

      • rzetelność, dobra organizacja pracy własnej i zespołowej,

      • wysoka kultura osobista w bieżącej pracy związanej z obsługą mieszkańców,

      • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,

      • szkolenia merytoryczne,

      • stałe godziny pracy,

      • atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Poznaniu