Czy to Twoja firma?

Stomest Stomatologia i Estetyka JMS Services Joanna Sokalska praca

Zielona Góra

Stomest Stomatologia i Estetyka  JMS Services Joanna Sokalska

Stomest Stomatologia i Estetyka JMS Services Joanna Sokalska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lekarz Zielona Góra
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Stomest Stomatologia i Estetyka JMS Services Joanna Sokalska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stomest Stomatologia i Estetyka JMS Services Joanna Sokalska

Mapa Stomest Stomatologia i Estetyka JMS Services Joanna Sokalska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Stomest Stomatologia i Estetyka JMS Services Joanna Sokalska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Stomest Stomatologia i Estetyka JMS Services Joanna Sokalska - oferty archiwalne

  • Lekarz dentysta

    • Zielona Góra
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Nawiążemy współpracę z lekarzem dentystą zajmującym się stomatologią zachowawczą ale mile widziane doświadczenie w endodoncji i protetyce.Praca 3-4 dni w tygodniu. Miła atmosfera, zgrany zespół, duża baza pacjentów.

      Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail: gabinety.stomest@gmail.com lub kontakt pod numerem telefonu 888 456 636 / 690 032 074.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki lekarza dentysty

      Wymagania

      • Doświadczenia 1-2 letniego – będzie ono mile widziane,natomiast zapraszamy też młodszych lekarzy
      • Dyspozycyjności na pojedyncze dni lub kilka dni w tygodniu podczas urlopów innych lekarzy
      • Serdecznego usposobienia
      • Chęci do podnoszenia swoich umiejętności

      Oferujemy

      • Pracę na pełen etat lub na jego część
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
      • Możliwość rozwoju pod okiem lekarzy z dużym doświadczeniem
      • Grafik zapełniony pacjentami prywatnymi
      • Wyposażenie w unit stomatologiczny renomowanej firmy, mikrosilnik endodontyczny, aparat RTG (w planach mamy zakup panoramy)

Pracodawcy w Zielonej Górze